Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehetne tenni ilyenkor? A...

Mit lehetne tenni ilyenkor? A párom ki fog készülni.

Figyelt kérdés

A barátom 24 éves férfi, az anyjával él és most odaköltözött hozzájuk egy rokonuk (70 körüli néni). Az a helyzet, hogy két műszakban dolgozik, egyszer 4-kor kel és délután 3-kor végez, a másik műszakban pedig és este 2-kor végez, 3 órára ér haza. Rettenetesen keveset alszik és ez már meg is mutatkozik rajta, folyik a szeme, napközben elalszik, hullik a haja, én pedig már nagyon aggódok érte. Azért nem tud aludni, mert amikor délutános, 3-kor hazaér, lefekszik olyan fél 4 körül, az anyja meg már reggel 6-kor felkel, zörög, csörömpöl, mert megy a piacra, elmegy, a kutya meg addig nyüszít utána amíg haza nem ér. Közben a néni is járkál egyfolytában a wc-re, szintén zörög, a párom meg amúgy is olyan hogy még az egércincogásra is felébred. Már beszéltem vele erről, azt mondta hogy már rájuk szólt, de hát csak folytatódik. Meg azt mondja a párom, hogy sokszor annyira fáradt hogy el se tud rögtön aludni, mire meg sikerül elaludni, akkor meg kelnek a többiek.


Mit lehetne tenni? Még nem tudunk összeköltözni anyagi okok miatt. Mondtam már azt is neki hogy azokon a heteken aludjon itt, de hát az a baj hogy kb 1 km-re lakunk a buszpályától és helyi busz se jár olyankor.


2014. jan. 30. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos csak a füldugó segít, engem is zavart, de megszoktam, avval nagyon jól lehet aludni még egy repülőtér mellett is.

De munkahelyet is kellene változtatni, mert tönkre fog bele menni.

Sajnos ez Magyarország. :(

2014. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit végképp nem értek, az ez a rész: "de hát az a baj hogy kb 1 km-re lakunk a buszpályától"


Az EGY km olyan távolság, amit nem tud egy ember gyalog megtenni?!?!?! Az maximum 15-20 perc, ha vánszorog!

2014. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, tudom, maximum 20 perc. Mondtam már neki, de azt mondja hogy ő nem akar még ennyi sétálgatni :/

A jövő hét úgy adódott, hogy itt kellene lennie velem, szóval kipróbáljuk ezt a rendszert, hogy hogy bírja. Én is azon a véleményen vagyok, hogy most azért a 20 percért cserébe legalább ki tudja aludni magát.

2014. jan. 30. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!