Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyszerűen alacsony a vérnyomá...

Egyszerűen alacsony a vérnyomásom, vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem annyi lenne, hogy okozhat-e pusztán alacsony vérnyomás fejfájást (főleg jobb oldali fájdalom), szédülést, émelygést (hányás, hányinger nélkül), füldugulást (fülzúgást), aluszékonyságot, általános rossz közérzetet és fázást (láz nélkül)? Kb. egy hete kezdődött a dolog fejfájással, ami gyógyszer nélkül is elviselhető, néha-néha azonban belenyilal fél órára, ami aztán spontán elmúlik. Utána következett a füldugulás, ami inkább nyomás a fülben (fejben), szédülés majd pedig a fázás. Viszont tegnap este nem tudtam elaludni, mert a szédülés egy fura zuhanásérzésbe ment át. Aztán ma kézmosás közben olyan érzésem támadt mintha nem a saját kezem mosnám. Ez így fura lehet, de ezt éreztem. Sajnos eléggé fejfájós vagyok, hetente egyszer biztos fáj a fejem. Ja igen, sportolok, az elmúlt egy évet végigbicikliztem. Majd' elfelejtettem, a vérnyomásom 110/70 körüli, van mikor alacsonyabb. Előre is köszönöm a válaszokat, persze ha kapok:-).
2009. dec. 7. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen kapsz, azt ajánlom menj orvoshoz, ez igy együttesen kell, hogy valamit takarjon, ez nem szimplán egy alacsony vérnyomás!

Mondjuk tippelek fizikai kimerültségre, az okozhat ilyen tüneteket, de ne találgassunk, lásson inkább orvos!

2009. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap megyek, már elterveztem. Csak mégis érdeklődtem, hogy mi lészen' ez? Viszont két dolgot kifelejtettem. Az egyik egy kb. fél éve tartó légzési nehézség, néha előfordul, hogy nem vagyok képes mélyet lélegezni. A másik pedig egy szív környéki iszonyatos fájdalom, ami maximum fél óra alatt elmúlik. No ezeket felejtettem ki. A fura az, hogy sportolás közben nem jön elő egyik "tünet" sem. Mindenképp megyek holnap a dokinénihez!
2009. dec. 7. 21:32
 3/5 anonim válasza:
szia!Azt szeretném kérdezni,hogy mi lett a tüneted?vagy eredményed vagy hogy mondjam?mert ugyanebben a cipőben járok és szintén sportolok....köszi
2010. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én agydaganatra tippelnék
2010. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de remélem nincs semmi komolyabb bajod:)
2010. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!