Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Agyrázkódás gyanújával hova...

Agyrázkódás gyanújával hova fordulhat az ember?

Figyelt kérdés
Barátnőm tegnap este csúnyán beverte a fejét az ágy támlájába (a falat is érintette), azóta majd szét robban a feje, szédül, hányingere van és sokat zúg a füle is. Ma elküldtem orvoshoz, de szabadságon van, elküldtem ügyeletre, de az anyja nem adta oda neki a tb kártyát, mondván, hogy csak beképzeli a tüneteket. Holnap elvihetem a sürgősségire, vagy hova menjen háziorvos helyett? 18 éves.

2014. márc. 10. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ideggyógyászhoz. Ha nincs igazán komoly baja, akkor úgysem sokat tudnak tenni, nyugtatókat kap és ágynyugalom.
2014. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

traumatológia


szerintem benne van a rendszerben a neve és akkor fogadniuk kell kártya nélkül is


én elmennék anélkül


a taj számot azért keressétek meg valami régebbi orvosi papírról

2014. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

agyrázkódás simán lehet ennyitől is


ha elmúlt 18 akkor az anyja nem tarthatja magánál a taj kártyáját

2014. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
agyrázkódáshoz fekvést javasolnak, amivel megelőzhetőek maradadandó károsodások
2014. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségire vidd be, mindenképp kell egy felvételt készíteni... 18 éves elmúlt, a TAJ kártyája amúgy is mindig magánál kellene, hogy legyen... Az anyjának nincs joga magánál tartania önkényesen a felnőtt, teljes jogú lánya TAJ kártyáját!!
2014. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem sokára be ér a busza, viszem a sürgősségire. Remélem ott megnézik, már bőven látnia kellett volna orvosnak.
2014. márc. 11. 06:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudok gratulálni az édesanyjának... Ilyenkor nem véletlenül szokták a beteget megvizsgálni, meg gyakran megfigyelés alatt tartani néhány napig.
2014. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A saját lányának nem adja oda a TB kártyáját, akinek gyanúsan agyrázkódása volt, csak azért, hogy NE (!) menjen orvoshoz... És ilyen emberek szabadon mászkálnak ebben az országban, sőt még gyereket is nevelnek...
2014. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!