Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Frontin nevű készítmény...

A Frontin nevű készítmény kapható vény nélkül?

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 12:53
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Még nem állok kezelés alatt, csak most jutottam oda, hogy egyedül nem tudok már megbírkózni vele, de jobb is, ha orvos írja fel. Úgyis tudni fogja, hogy szükséges-e.
2014. márc. 19. 13:54
 12/30 anonim ***** válasza:

Úgyis tudni fogja szükséges-e = úgy nevelték éveken át, hogy eladja a gyógyszereket mert a világ csak így működhet. Ez aztán a komoly tudás :D


Hé, ha én zöld pólót árulnék, akkor mindenkinek ezt akarnám eladni ;)

2014. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. ha elmész, mindenképp felírja. ha semmi bajod se lenne, akkor is.

egyre vigyáztam mindig: nem szedem rendszeresen, ahogy ő előírta. csak nagyon ritkán, és sokkal kevesebbet. két éve kellett volna elfogynia annak az adagnak, amit felírt. ehhez képest még van egy teli üvegem, meg egy, amiből nem sok hiányzik.

tehát nem azt mondom, hogy ne szedd, ha bármilyen könnyebbséget hoz neked, csak azt, hogy ők bátorítani és támogatni fognak abban, hogy a lehető legtöbbet szedd, és a lehető legkésőbb állj le róla. ha pedig azt mondod, hogy kába vagy, vagy sok, akkor "ellenállsz", meg miért kértél tőle segítséget, ha nem fogadod meg, amit a szakember mond, hanem a saját laikus fejed után mész. ésszel higgyél nekik, segíthet valamennyit, de nem igazi tudomány.

2014. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Értem én. Eddig nagyon-nagyon ritkán vettem be fél xanaxot, mikor vizsgázgattam, mert nagyon stresszeltem. Most már ugye dolgozok 3 éve, és most jutottam oda, hogy még apróságokon is rögtön izgatott leszek, feszengek. Nagyon elegem van... hidd el én sem hiszem, hogy ez a megoldás. Párom is ellenzi, hogy ilyesmit szedjek... A gyomrommal is vannak gondok, de nem szervi, hanem ez is a görcsösség miatt, és azzal is küzdenem kell. Összetett ez az egész!
2014. márc. 19. 15:06
 15/30 anonim válasza:
Lehet Frontint venni a gyógyszertárban - már vettem -, csak drágábban, mint receptre. Recept nélkül 800Ft körül, receptre 80Ft körül mérik a 0,25mg-ost. A határozott nemet mondók legyenek szívesek tájékozódni, mielőtt másokat félrevezetnek!
2014. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
én nem ellenzem, csak szerintem magadnak lődd be, és ne higgy az orvosnak, ha azt mondja, hogy "folyamatosan kiegyenlített állapotot kell elérni", ezért szedd naponta 3x. nekem még azt is mondták a rendelőben, hogy mit vacakolsz, bébiadagot szedsz, az ismerőseim viszont meglátták rajtam, hogy nem vagyok teljesen tiszta.
2014. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 NoDrugs ***** válasza:
50%

15-ös !!!


Először is akinek tájékozódnia kellene az te vagy. Honnan szedted ezt az orbitális baromságot, hogy Frontint recept nélkül is lehet venni ? NEM LEHET. SEHOL. SEMENNYIÉRT. Te valamit nagyon eltévesztettél ha azt gondolod, hogy egy receptköteles gyógyszert recept nélkül is lehet venni csak drágábban.


Azok akik elutasítják ezt a mérget, azok azért utasítják el mert már szedték és tisztában vannak azza, hogy milyen hosszútávú hatásai vannak és hogy mivel jár a leszokás.


Azt írod, aki elutasítja tájékozódjon. Azt is elárulod, hogy honnan tájékozódjon ?

2014. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem. Csak tájékozódtam a pszichiátria- és a gyógyszeripar felől. És mindennél jobban elutasítom. Ilyen szerek..? Esélytelenek..
2014. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem a 800 ft-os válaszolónak valaki kiadta pult alatt, mert tényleg annyi támogatás nélkül. onnan gondolom, hogy van ilyen, mert ejnye-bejnyével nekem is adtak már ki algopyrint, pedig nem volt szabad.

2014. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

Akkor öntsünk tiszta vizet a fejekbe!

1. Vény nélkül nem kapható!

2. Btto. fogy ár 831,-Ft. Ennyit akkor kell fizetni, ha a házi orvosod írja fel.

3. Szakorvosi javaslatra, a beteg által fizetendő térítési díj: 83,- Ft

2014. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!