Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Frontin nevű készítmény...

A Frontin nevű készítmény kapható vény nélkül?

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 12:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
akik a 15-öst támadjátok, arra hivatkoztok, hogy ilyet nem szabad ELVILEG. ő azt írta, hogy megvette reci nélkül A GYAKORLATBAN. hiába hülyézitek le, ha megcsinálta. én elhiszem neki. attól még lehet, hogy másnak nem adják ki. de a sok felkiáltójelnek nem volt sok értelme. amúgy se volt egy veszélyes hozzászólás, mert ha valaki megpróbálja, legfeljebb azt mondják neki a gyógyszertárban, hogy nem lehet. nagy kaland.
2014. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Voltam pszichiáternél és végül Paroxatot, illetve Medazapam-ot írt fel... (anyámnak korábban Frontint írt, azt hittem nekem is azt fog, de sosem próbáltam ki)
2014. ápr. 8. 13:33
 23/30 anonim ***** válasza:
Hát igen, egészségedre..
2014. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Ha ez az utolsó egy gúnyos megjegyzés volt, akkor nem sok értelme van.

Örülj neki, ha te nem vagy szorongásos, és annyira rendben van az életed.

Én sem egyik percről a másikra döntöttem az orvos mellett, 3-4 éve küzdök ezzel. Nem életcélom a gyógyszer... pszichológushoz is fogok járni. Addig viszont felírják a gyógyszert! Ennyi!

Elhiheted, hogy én is önmagamtól szeretnék kiegyensúlyozott életet élni!!

2014. ápr. 14. 11:35
 25/30 anonim ***** válasza:

Gúnyos volt igen. Beteg vagy, és azokhoz fordulsz akik a leszemetebb módon tudnak ártani neked. Még ironikusan gratulálni is fogok a döntésedhez.


Tudom hogy csak áldozat vagy, hogy becsaptak, de akkor is engedted hogy megtörténjen. Egy dolog a szorongás, depresszió stb. más dolog az hogy kiteszed magadat a gyógyszeripar legszemetebb híveinek.


Van más út is, kérj segítséget. Ezektől a gyógyszerektől csak betegebb leszel. Az a baj, hogy nem érted még mennyire rosszul jársz.

2014. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

minimor, próbáltad a gyógyszert, vagy csak olvasás után mondod a tutit?

kérdező, érdekes és naiv elképzelés, hogy addig szeded, míg nincs pszichológus. először is attól nem kell rögtön enyhülnie a bajodnak, hogy elkezdesz hozzá járni... hol húzod meg a határt? 1 hónappal a pszichológus kezdete után leteszed majd? aztért érdekes, mert persze hogy az orvos szakvéleményére támaszkodnál, ne egy névtelen nem hozzáértőére. valójában azonban szerintem a legtöbb embernél nem jön el a pillanat, mikor úgy kicsattannak, hogy lerakatják velük a gyógyszert. tehát a te döntésed lesz. ha fél éven belül nem változik semmi, akkor később se fog!


saját tapsztalatom az, hogy nem csinál semmit se egyik se, csak az 1. pár hétben idegességet és álmatlanságot, később pedig állandó betegségtudatot.

egyáltalán nem olyan átmeneti a gyógyszerezés, mint elsőre tűnik. ezek tartósan terveznek, komolyan mondom.

amúgy pszichológushoz miért nem kezdtél el azonnal járni? vagy azt az 1-2 hetet akarod gyógyival átvészelni, míg fogadni tud? készülj fel, hogy addig éppen még durvább lesz, mint eddig. kivéve ha szétnyugtatózod magad, de gondolom, arra se akarsz nagyon rákapni.

ez nem gyógyszer elleni propaganda, mondom, próbáltam. nem zárom ki, hogy másnak megkönnyíti a helyzetét. csak nehogy rájuk bízd, hogy meddig tart a "terápia". mert akkor örökké. még jó szándékúaknál is.

2014. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Az lesz az utolsó rossz döntésem ebben az életben, hogy én ilyen szereket kezdek el szedni :)


Láttam mire képesek, ismerek személyesen olyan embert, aki megsínylette az ilyen mérgeket. Sajnos nem is egyet.


Olyan szereket, amik NEM járnak előnyökkel, csak lehetséges hátrányaik vannak, elvi szinten sem használunk. Nem a kockázatok miatt, hanem mert nincs nyereségük, csak kizárólag kockázatuk.

2014. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Egy átlag ember nem tehet mást, mit az orvosra bízza magát. Nem egy pesti ismerősöm van, akinek a rokona intézte el, hogy ide vidékre ehhez az orvoshoz jöjjön el vizsgálatra, mert ez meghallgatta és ki is elemezte a helyzetét. A sok pesti meg fittyet sem hányt rá.

Kilátástalannak éreztem a helyzetem, és szeretnék helyt állni az életben. Már most jobban is érzem magamat, hogy ezt megléptem, és ha pozitív élményeim lesznek a munkámban is, akkor hiszem, hogy igenis nem gyógyszereken fogom leélni az életemet!

2014. ápr. 14. 14:16
 29/30 anonim ***** válasza:

Én őszintén nagyon sok sikert kívánok ehhez.


Illetve tudom, hogy sajnos odáig fajult a helyzet, hogy nem egyszerű ma segítséget kapnod hiszen mindenhol a gyógyszereket erőltetik, tehát jobb kezeléshez nehéz hozzájutni.


Viszont egy dolgot az átlagember is megtehet: egészségesen táplálkozik és elkerüli az orvosokat. Tudatosan. Ennyit nem csak meg lehet tenni, de muszáj is (nincs más választás).


Az nem választás, hogy olyan mérgeket kezdünk enni (orvosi utasításra) amiket függőség okozására és az emberi szervezet állapotának lerontására találtak ki.


Nem tudom, nézz utána a pszichiátriának, a pszichiátriai szereknek.. egyszerűen meg kell értened, hogy ez nem út. Ez olyan mintha eljönnél hozzám (önvédelmi edzésre) és kérnéd hogy verjelek halálra. Egyszerűen semmi sem lenne jobb tőle, érted? Nem megoldás, nem gyógymód, nem gyógykezelés.. nincs mögötte semmi segítő, gyógyító szándék.

2014. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Megértem, amit mondasz.

Minden agyban dől el. De én már nem tudtam irányítani a helyzetemet. Egyszerűen, ha egy nem kívánt szituban voltam, egyből ideges, feszült, görcsös voltam... és ez ráadásul a mindennapokban. Nem volt tartható állapot.

Jó pár hónapja elkezdtem odafigyelni a táplálkozásomra is, sok bio és egészséges élelmiszert veszek, (köles, nyírfacukor, magvak, tönkölyliszt, aloe gél, probiotikum stb.)

Mivel a sok görcsölés az emésztésemet is tönkre vágta. Így most mindkét oldalról próbálom helyreállítani magamat, és az életvitelemet.

Én is remélem, hogy végre sikerrel. És, hogy a jósolt fél év letelte után a gyógyszertől is megszabadulhatok.

2014. ápr. 14. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!