Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szúrhat a szívem?

Mitől szúrhat a szívem?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok két kisgyerekem van 2éves és 2 hónapos,keveset alszok napi 2 kévét iszok.mostanában nagyon szúr a szívem és elzsibbad a karom is van hogy alig tudok hirtelen megmozdulni aztán egyszercsak elmúlik magától pár perc alatt.de egyre többször előfordul.mitől lehet ez?
2007. okt. 13. 13:55
 1/4 anonim válasza:
100%

Ha idősebb lennél, többféle betegség felmerülne. Viszont ennyi idősen, két kisgyerekkel, kialvatlanul, kávéval, a legvalószínűbb a nagyfokú kimerültség.

A kávét el kéne hagyni teljesen, és minél többet megpróbálni pihenni, napközben is aludni, pld a kicsikkel ebéd után. (Ha nem iszol kávét, könnyebb lesz napközben elaludni.) Ne félj, ez a helyzet azért hétről hétre könnyebb lesz. Pihenj sokat és ne aggódj, nem valószínű semmi komolyabb probléma.

2007. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves vagyok. És ugyanilyen panaszokkal rendelkezem. 13 éve műtöttek a szívemmel, de én úgy gondolom ennek a szúrásos-zsibbadásos dolognak nincsen különösebben köze az operációhoz. Legalábbis az adjunktusnő nem látott semmiféle összefüggést. Mikor szúr a szívem, akkor el kezd zsibbadni a kis és a gyűrűs ujjam, majd kicsit feljebb, de aztán idővel, - percek múlva - elmúlik. Talán a túl sok stressz, a terhelés, a fáradság, a kimerültség okozhatja mindezt. A doktornő szerint idegi alapon működik a dolog.

Tanácsos a feszültség levezetése és az egészséges, kiegyensúlyozott életmód testileg, lelkileg! ;)

2007. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem szervi baj, inkább a stressz és a kialvatlanság. A testünkkel nem jó kísérletezni, mindenképp pihenés kéne!
2007. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

gerinc probléma is lehet.

Egyik barátnőmet elküldték kivizsgálásra, hogy nem-e idegbecsípődése, vagy gerincferdülése van-e

2007. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!