Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon nem akarok suliba...

Nagyon nem akarok suliba menni! Hogyan tetessem hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok!! Nem tudok bemenni mert meghalokkk!
2009. dec. 16. 18:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

1.: Ezt a pár napot a szünetig szerintem kibírod.

2.: na és a barátaid?:) Nem akarsz velük lenni?:)

3.: Mondjuk igen, doki vagy szülő, ha jól tetteted, ad igazolást, mondjuk doki úgyis. De én is azt mondom, hogy rendszert ne csinálj belőle:) Minél többet hiányzol, annál többet kell bepótolni, ha meg nem pótlod be, annál nehezebb lesz az érettségi:D


De azért azt támogatom én is, aki szinte elájul csütörtök-pénteken a fáradságtól, hogy néha jó egy-egy nap szünet:D

2009. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Oké, oké köszih! Amúgy nem csináltam semmit de mára tényleg elkezdett fájni a torkom meg a fejem és köhögök... (tényleg nem csináltam semmit) Azért bementem a suliba... De amikor tesiórán meghallotta a tanár hogy köhögök, elkezdett velem kiabálni h azonnal menjek haza és h mi a fenének mentem be... :S

(és nehogy azt mondd már nekem h amiért 1 napot kihagyok a suliból mert hulla vagyok azért sorozatgyilkos, vagy sikkasztó leszek... :/ )

2009. dec. 17. 12:02
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

én nem ezt mondtam

látod ezért járj be e asuliba h tanulj meg olvasni, és h feltudd fogni h a másik ember mit akar neked mondani

én azt mondtam, ami egyépként igaz is h kis csalásokból lesznek a nagy csalások

egy szóval sem mondtam h hnap már lopsz és csalsz, lehet te nem vagy olyan, de kitudja, én scak figyelmeztetlek

2009. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

bocsánat de nagyon is jól tudok olvasni...

Ha nem is ezt mondtad, de erre céloztál...

Azért köszönöm a válaszokat

2009. dec. 18. 17:18
 15/24 molnár petike válasza:
100%
én sose akarok menni mint mindenki más. szerencsére a doki sose nézi meg h van -e bajom csak fel ír 1vagy2 hetet na ez a jó.
2010. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy régi, de én ma nem mentem be, nem volt kedvem. XD

16 vagyok.

2010. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
és semmi igazolás, meg semmi?? :D ajajj
2010. okt. 9. 17:25
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

e világ legkönyebb dolga azt tetetni hogy beteg vagy. szimulálj, képzeld be magadnak, mielőtt lefekszel, hogy hú de rosszul vagyok.. és másnap tuti rosszul leszel . :D ha elmész mégis, hazaküldenek, de legjobb ha el sem mész. :D

te kis lógós. :D amikor középsulis elsős voltam annyira fáradt szoktam lenni hogy majd beleőrültem, azt hittem belehalok. meg hogy feladom, nem birom tovább, sose lesz vége annak az évnek.. aztán nagy nehezen végre valahára vége lett,.. és jól kialudtam magam .. napi 12-13 óra... ::D:D:

2010. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%
Csináld azt, hogy anyunak megmondod hogy nagyon fája fejed , mehgy lázad van, utána kend be az arcod arcpirósítóval, ha elvisz orvoshoz és ott kiderül hogy nemis volt lázad, mond azt hogy a friss levegő jót tett és úgy érzed hogy jobban vagy!!! csak kicsit még fáj a fejed ennyi :D
2010. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
70%
sehogy. azért rossz ha nem mész mert olykor sokat kell pótolni!!!
2012. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!