Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon nem akarok suliba...

Nagyon nem akarok suliba menni! Hogyan tetessem hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok!! Nem tudok bemenni mert meghalokkk!
2009. dec. 16. 18:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
utolsó xd szerintem azóta a kérdező már le is érettségizett xdxd
2012. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
75%
én általános 8. osztálya végén járok és teljes mértékben megértem hogy a kérdezőnek nincs kedve iskolába menni. mivel minden hétvége olyan, hogy szombaton anya cseszeget hogy rakjak rendet csináljam meg a házim takarítsak ki, stb. vasárnap pedig ugyanolyan mint bármelyik hétköznap, mivel itt is a korai lefekvés áldozata vagyok. én azért szeretnék egy NAGYON picit beteg lenni (mondjuk egy pici hasmenés, vagy fájás) mert így egy-két napig úgy aludhatok és annyit, amennyit akarok. értem én, hogy keljünk fel és induljunk el a suliba, mert ez kötelességünk. de nem hinném, hogy ti általánosban, középiskolában vagy akár most, a munkahelyeteken nem álmodozt(at)ok olyanról, hogy holnap nem kell menni. mivel a suliban nem hívnak fel, hogy holnap nem kell jönni, mert ez meg az helyettesít, így a gyerekek inkább a könnyebb utat választják, tehát színlelnek, vagy megbetegítik magukat. viszont munkahelyeken, például anyukám irodájában sokszor előfordul, hogy xy helyettesíti anyát. ahogy sok ismerősömnél is. szabadnapok, stb., viszont iskolában van 1 napod kipihenni magad. nem érthető?
2013. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
75%
Na, hogy sikerült az érettségi?
2018. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
75%
Család, meló stb
2018. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!