Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » életmódváltással meglehet...

életmódváltással meglehet "gyógyítani"a magas vérnyomást és a szívpanaszokat? Arra gondolok, hogy sport, egészségesebb ételek stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Befolyásolni igen,gyógyítani nem.De ez sok mindentől függ.Ha gyógyszert kell szedni,akkor azt sajnos be kell venni.
2009. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az életmód a legnagyobb százalékban befolyásolja ezeket a panaszokat.Persze ott van a genetika is,de az életmód mindennél fontosabb.
2009. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
van esély esetleg gyógyszer elhagyására is?nagyon el vagyok keseredve,nem szeretnék életem végéig gyógyszert szedni...
2009. dec. 22. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha mondjuk elhízott vagy és azért van gond a vérnyomásoddal akkor az életmódváltás, súlyvesztés biztos hogy segít. mondjuk ha nem vagy túlsúlyos akkor is jót tehet a sport és életmódváltás. de mindenképp kérd ki az orvosod tanácsát is.
2009. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg megtudod változtatni az életmódod akkor elhagyható lesz a gyógyszer.

-Nagyon sok olajos magvakat kéne enned, zöldségeket, gyümölcsöket.

-NEM SZABAD STRESSZES ÉLETMÓDOT FOLYTATNI!

-Járj le egy héten 3x futni valahova úgy 7-8 km-t és utána 1 km séta.


Én ezt a programot követtem és 2 év alatt normális lett a vérnyomásom...pedog 2 éve még énis gyógyszert szedtem...

2009. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az első hozzászólóval.

Igenis életmódváltással meg lehet gyógyulni.

Én nagyon nem vagyok gyógyszerpárti, sokkal jobban hiszek a természet erejében és a saját szervezet öngyógyító mechanizmusában, ehhez hozzájöhet még különféle energetika (nálam pl. Reiki). Sosem járok orvoshoz, még egy influenzám sincs sosem és ehhez legnagyobb mértékben az járul hozzá, hogy TUDOM azt, hogy egészséges vagyok és a szervezetem bármit legyőz. Ez a vonzás törvénye.

Most a szkeptikusok biztos leszavaznak és lehülyéznek, de nem érdekel, nekem bevált, ez az én véleményem, aki sajátjának érzi próbálja ki.

2009. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
162 cm magas vagyok,nem elhízott(59kg)itthon vagyok az 5 hónapos babámmal...nem eszek 20éve húst,csak csirkemellet,halat..nem dohányzom,nem kávézom..stressz?anyagiak miatt elég sokszor van mit idegeskedni..gyógyszert szedtem a terhessség alatt és most is...
2009. dec. 22. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:
szoktál mozogni?
2009. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajnos a rendszeres testmozgás nincs meg...
2009. dec. 23. 06:45
 10/10 anonim ***** válasza:
A só emeli a vérnyomást, a fokhagyma csökkenti.
2009. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!