Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tesztek alacsony vérnyomás...

Mit tesztek alacsony vérnyomás ellen ebben a frontos idöben? Kávé semmit nem ér.

Figyelt kérdés
98/67/ 81 pulz. a vérnyomásom alig álok a lábamon itt van két kicsi gyerek, most lefeküdtem feltettem a lábam. a szivem már 3 napja be bedobogosodik. más is van igy ? mi javit az állapototokon?
2014. ápr. 24. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit több sófogyasztás is hatásos, illetve torna, futás, ugrálás.
2014. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyi vizet iszol 1 nap?
2014. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, a víz nagyon nagyon fontos, régen én is mindig olyan álmos voltam, és senki nem mondta, hogy attól, hogy egész nap nem ittam semmit! Ígyál sok vizet!
2014. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
minden 20 kg odra jusson 1 liter kb
2014. ápr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sziasztok kb 2 litert de abban a cola is benne van.mert az picit emel a vnyomásomon.ma is olyan rosszul voltam..94 volt..
2014. ápr. 25. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
A kóla ilyenkor nem szerencsés választás, a cukor miatt is lehetsz rosszul. Saját tapasztalat.
2014. ápr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a szíved bedobog akkor nem jó sem a kóla,sem a kávé.Sok víz,nekem a kardiológusom mondta.
2014. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!