Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért olyan drága a széntablet...

Miért olyan drága a széntabletta? És minek bele laktóz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:

800 ft körül van a 40 szemes, szerintem ez egyáltalán nem drága, pláne ha azt veszed, hogy pár szem is segít, tehát el sem fogy egyszerre.

Az összetételéhez nem értek, arról kérdezd meg a dokit vagy a patikust.

2014. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, minek bele laktóz, de szerintem is drága.Orvosi szén.Mi van abban olyan értékes, hogy 800Ft-ot kelljen érte elkérni?Pofátlanul magasak a gyógyszerárak.Sok beteg nem is engedheti meg magának.
2014. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem 25 db- és 16oo ft. Ebben nincs laktóz. És egyszerre 8 db-ot kell bevenni. Tehát 3 adag. Az első két adagon tul vagyok, és még mindig hasmenésem van. Tehát nagyon drága.
2014. ápr. 28. 08:47
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

A tiszta szén: drága, mert nem az ócska laktózos sz.ar és keresleg/kínálat piaci törvényei mellett megtehetik hogy ennyiért adják.


Az ócska patikai szén: Ez is drága az előállításához képest. Minek bele laktóz? Betegségipar, mindenbe kell egy kevés szemét, hogy általánosan beteg legyen mindenki. Ha csak a levegő lenne mérgező, akkor az túl szennyezett lenne, túl sokan meghalnának túl gyorsan. Inkább minden mérgező egy picit. Egy kis laktóz, egy kis vegyszer, műanyag lágyítószer, adalékanyag, glutén, gyógyszermaradványok.. így működik.

2014. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 emir72 válasza:

A laktóz kötőanyagként van benne, és azért, hogy kicsit ártson is (ld. előző hozzászólás). Amiben nincs laktóz, abban más van.

Alternatív módszerekkel jobban jársz. Én már 20 éve nem ettem gyógyszert, bár mázlim van: nyugdíjas apósom alternatív gyógyászat mániás. :)

2014. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Carbo aktivatus egyébként bár drága, nagyon jó.Nekem 2 db szén egy db nospával kombinálva tuti a hasmenés ellen.Napi 1-szer és kész.

Laktóz érzékenyeknek azonban biztos rá is tesz még egy lapáttal..

2014. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Citation válasza:

Komoly hasmenésre őrölt kávét tolok le egy, vadabb esetben két evőkanállal.

Nagyon kemény feladat lenyelni, mert bár az illata egy álom, az ize elég gané. Valamint nagyon száraz, szinte lehetetlen lenyelni. Éppen ezért én nagyon minimális vízzel próbálom a gambámban össze állt vályogot leküldeni. Tényleg csak annyival, hogy ne fulladjak meg.

Na ez a variáció eddig mindent megfogott, amit más még csak lassítani sem bírt! Volt, hogy a reménytelen víz állagú, és színű mutrát is megfogta két napra!

2014. máj. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
K.V. (Y) lájk :)))
2014. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!