Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikbetegseg lehet?

Lilu8989 kérdése:

Panikbetegseg lehet?

Figyelt kérdés

Voltam haziorvosnal ahol elmondtam hogy extraim vannak. Elkuldott ekgra ahol nem mutatott semmit( extrak nem voltak,csak magas volt a pulzusom 115 os) ekgrol atkuldtek a vizsgaloba sziv ultrahangot kesziteni,nem talaltak semmit,leletre azt irtak hogy sinus tachycardia,es hogy nem sziv eredetu a panaszom.

Na mar most azt lenne a kerdesem hogy ha baja lenne a szivemnek kiderult volna? Elfelejtettem mondani hogy extraim epmultak,es hogy csinaltak vervetelt is,es makk egeszseges vagyok. A masik ami miatt aggodok hogy szokott szurni a szivemnel,nem bal oldalt hanem pont a szivembel majdbem mellkasom kozepen. Meg neha legszomjam van,vagy nem is tudom mintha alig kapnek levegot,es ilyenkor ritkan bizsereg a szemem es a szam.ez mi lehet? Szoktam szedulni is. Valaszokat elore is koszonom.

Ui van olyan is hogyha nehezet cipelek( ritkan van ilyen erzes) akkor elkezdek remegni es ugrik egyet kettot a szivem.

Koszonom a valaszokat

L/24, 50 KG



2014. júl. 11. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet bármi de szerintem kezdj el mozogni és akkor ha nehezet cipelsz nem fog kiugrani a szíved. Ha cigizel hagyd abba. Próbálj meg elkezdeni pozitívan gondolkodni pozitív kimenetelű filmeket nézni olyan könyveket olvasni amik segítik a spirituális fejlődésedet. És ne foglalkozz annyit magaddal keress valamit ami leköt.
2014. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat mozgok.naponta tobb orat.ilyen a munkam :D ugyhogy ezzel gond nincs
2014. júl. 11. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem panikbetegseg,nekem volt,de ezek a tünetek melle meg mas tünetek is jarnak,ha elfog,remegek,belsö nyugtalanasag,felelem,legszomj,erös szivveres,gyomorfajas,hasmenes,es ilyenkor aki panik beteg,szeretne ha bent van üzletben,v. otthon,kimenni.

Nem iszol sok kavet?Hallottam olyat is hogy szividegesseg.

2014. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 kvt szoktam inni,max 3 at. De ilyen 3in1 bent.
2014. júl. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!