Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antibiotikum szedése után...

Antibiotikum szedése után hány napig normális a nyálkás hasmenés és hasfájás? Mennyire valószínű, hogy a gyógyszertől van?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 11:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Beteg voltam, és antibiotikumot szedtem. Miközben szedtem nem volt ilyen jellegű bajom, de miután elfogyott 3-4 nap múlva jelentkezett ilyen jellegű hasmenés.

Ez a gyógyszertől lehet? És most jött ki ez a mellékhatása?

Mikor forduljak orvoshoz?

2014. júl. 22. 11:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos az antibiotikum hatása. Szedjél Normaflort, ami rendbe teszi a bél nyálkahártyáját, vagy egyél bifiduszos joghurtot. 1 hét alatt rendbe kell, hogy jöjjél.
2014. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, még annyi, hogy én arra is gondoltam, hogy a váladék nem teljesen oldódott fel a légúti betegség miatt. és bár szedek rá most ACC-t, de érzem, hogy nyelem le.


Az létezik, hogy ez a váladék megy keresztül az emésztőrendszeremen, és ezért nyálkás a székletem? Vagy ehhez nincs köze? Az antibiotikum tuti betett..

2014. júl. 22. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!