Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok állandóan álmos?

Miért vagyok állandóan álmos?

Figyelt kérdés

Napi 8-8 és fél órát alszom, mégis állandóan álmos vagyok.

Felkelek reggel, egészen fittnek érzem magam, de két óra elteltével már olyan álmos vagyok, mintha nemis aludtam volna.

Délutánra már olyan álmos vagyok, hogy lerakom a fejem a párnára s fél perc múlva már alszok.

Mitől lehet ez? Mit tehetek ellene?


2010. jan. 10. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vashiányos vagy! Egyél sok vasban gazdag ételt, pl: Spenótot vagy céklát!
2010. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem alacsony a vérnyomásod?? Szedjél egy kis multivitamint.
2010. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj, lehet nem betegség, csak el vagy puhulva.

Mozgás friss levegőn, séta, konditerem, ping-pong. Csinálj valamit!

2010. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tornázok kétszer egy héten, mindenhova gyalog járok, szóval mozgásbl nincs hiány.
2010. jan. 10. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti vashiányos vagy. Velem is ugyanez volt. Menj el vérvételre, ott kiderül, és aztán írnak fel vastablettát. Én pár hónap alatt tökéletesen rendbejöttem.
2010. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tavasszal voltam vérvételen és akkor mindent rendbe találtak. Azóta kialakulhatott vashiány?
2010. jan. 11. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly tavasz óta simán! Egyébként állati eredetű anyagokból jobban felszívódik a vas (pl. máj), valamint szedj mellé C-vitamint, mert az is segít a vasfelvételben.
2010. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!