Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ájulásérzet, szédülés. Mi...

Ájulásérzet, szédülés. Mi lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

vérnyomás, vérkép teljesen rendben van, hiánybetegségem sincs. Pánikbeteg nem lehetek (a tünetek nagyrésze nincs), bár mostanában nagyon ijedős vagyok -nemrég volt egy balesetem és megműtötték a karomat, amit azóta is néha testidegennek érzek (-> ez az érzés szintén parát idéz elő), de ez szerintem még normális..

Viszont az,hogy ennyit széüdlök és úgy érem hogy bármikor összeesek, nem túl jó. pedig sosem voltam ájulós tipus.

Legtöbbször otthon vagyok (vizsgaidőszak) igy nem sok inger ér. Juteszembe inger. A legkisebb hirtelen hang+fényhatások is rám tudnak ijeszteni :S Tudjam be a balesetem utóhatásának, vagy kezdjem el magam kezeltetni? segit ezen egyáltalán bármilyen gyógyszeres kezelés?? 22,lány


2010. jan. 10. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is csak 4-5 tünete van meg a pániknak, mégis az vagyok...egyébként definíció szerint 4 elég.
2010. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rohamom mint olyan sem volt még soha. csak ezek az "apróságok", majdnem folyamatosan. sima szorongás lenne? lelkileg rendben vagyok, nem értem miért lenne...
2010. jan. 10. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is, csak én jóval fiatalabb vagyok. egyfolytában szédülök, az ájulás kerülget és még nem tudom, mitől. most várok az eredményekre. annyira rossz, Te pedig menj el orvoshoz, mert akármi is, jobb kezelni.
2010. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A megijedés az nem pánik.... max. szorongás lehet a másik 2 tüneted, ennek oka lehet a baleset is akár.
2010. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 16 éves vagyok és már nem egyszer összeestem,szédülök és pár másodpercig/percig-attól függ- olyan érzésem van mintha befognák a fülemet,nemhallok semmit. én elmentem orvoshoz küldött mindenhová de azt mondták minden ok...anyám pánikbeteg,lehet hogy én is az vagyok?:S
2010. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!