Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan nyugtassam meg magam?...

Hogyan nyugtassam meg magam? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy ideje egyáltalán nem bírom az iskolai buszt reggel a tömeg miatt. Ahogy leülök, és körbe vesznek az emberek, azonnal rosszul leszek. Próbáltam ma vonattal, de valahogy nem mertem rá felszállni. Aztén bevitt anyum kocsival,beültem az órára, de alig bírtam ki. Egyszerűen nem bírok egy órát végigülni, ki kell kérezkednem, mert egy idő után melegem lesz és összeszorul a gyomrom. Alapból ideges vagyok mostanában. Azt mondta az orvos, hogy a fogamzásgátlótól lehet. Felhívtam a nőgyógyászomat, aki azt javasolta, hogy ne hagyjam abba, mert 1 vagy max 2 hónap múlva teljesen megszűnik ez a mellékhatás...ha emiatt van. A héten itthon leszek, ami alapból sokkal nyugisabb. De mit csináljak hétfőtöl, hogy ne stresszeljek a suliban? Vagy használni fog a stresszoldó, és nem fogok idegeskedni?
2010. jan. 12. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked tömegiszonyod van, fóbiád ezt annak nevezik, szerintem nincs köze a fogamzásgátlóhoz. De nem akarok az orvos ellen beszélni.
2010. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!