Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nyugtassam magam?...

Hogyan nyugtassam magam? Milyen nyugtatót használjak stress ellen? Amelyet napközben is használhatok.

Figyelt kérdés

Az alámvizsgán elbuktam :S Most olyan stress-ről beszélek mikor verejtékkel egy és fél háromkor felébressz izzadsz iszonyat ver a szíved! Persze arra raitsz fel ,hogy dolgoznod kell, de fáradt vagy hisz napi 3 óra alvás nem elég.Kimész kínodban elszívsz egy cigit. A cigi miatt úgysem tudsz már vissza aludni,vagy ha igen 6:30 az szülök kelnek és emitt nem alszok vissza.

Tehát ha ugyanez játszódik le télen is mint most nyáron, és még emellé szállást is kell találnom, ami tököm tudja milyen lesz. (egyáltalán tudok e normálisan pihenni a vizsga előtti napon)Tehát ezek miatt kell a stressz oldás vagy nyugtató. Amint kiegyensúlyozottabb vagyok simán meg tudom csinálni a vizsgát..


2011. szept. 11. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem valami növényi eredetűt.

meg magneb6-ot.

2011. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Naturlandnak van nyugtató teakeveréke, nekem bevált, lefekvés előtt két filtert teszek egy bögrébe, nap közben egyet, csak ne menj a napra, mert pigmenfoltos leszel.



A mély, pihentető alváshoz az is segítség, ha fizikailag kifáradsz rendesen, mondjuk esete eljársz futni, fizikai munkát végzel otthon, vagy konditeremben súlyt emelsz.

2011. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Levendula, citromfű és még a galagonya is segíthet. Patikákban kaphatsz külön gyógynövény alapú nyugtatókat, vagy ha hiszel benne homeopátiás szereket.
2011. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!