Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Átlagos szomorúság vagy...

Átlagos szomorúság vagy depresszió? 14 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
1 hétből 6napon lehangolt vagyok. Nincsenek barátaim, én döntöttem úgy hogy inkább egyedül maradok, de ez sem jó. nyár előtt voltak káros szenvedélyeim, és nagyon nehéz nem visszaszokni. Aligha beszélek 1-2emberrel.

2014. aug. 21. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
miota tart nälad ez az ällapot? Mi alapjän döntöttel ugy hogy nem kommunikälsz az emberekkel? Törtent valami serelem,csalodäs bärmi tehät ami okot adhat lehangoltsägodra vagy csak magadtol hatäroztäl igy? Ugy ertem ha valami esemeny vagy helyzet ällt be ami teged ennyire negativan erintett,akkor ez szomorusäg,erthetöen rossz közerzet. Amennyiben tartosabban fennäll lehangoltsägod,okät nem tudod es megneheziti a mindennapi eletvitelt,akkor depresszio
2014. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az állapot kb1 éve tart. Azért nem kommunikálok az emberekkel mert szerintem nem érdemes. Mindenki csak hasznot akar húzni a másikból.. Azóta ért szerelmi csalódás is ami majdnem végzetes lett, de Úgy gondolom azt már kihevertem. A szomorúság viszont nem múlt el, valahogy bennem maradt.A mostani, első barátommal csak hetente találkozok, egyedül vele beszélek.
2014. aug. 21. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
ällapotod nem depresszio de ha igy folytatod,azzä välhat. Fontos hogy talälj akär csak egyvalakit akivel tök jol elvagy es mindent ami bänt ami miatt szomoru vagy,elmondd neki,märis könnyebb lesz. Ha a jelenlegi barätod az a szemely,akkor ö. A lenyeg hogy nem kell,nem muszäj sok emberrel beszelnünk,eleg csak eggyel,de azzal akkor erezzük jol magunkat,ha szämithatunk rä es jol megvagyunk,märis jobb es könnyebb. A külviläg negativ dolgait meg ki kell zärni,talälj valami hobbit,bärmit amit szivesen vegzel,ami leköt,es idezz fel dolgokat amik pozitivak voltak,irj listät hogy mit szeretnel megvalositani,miben vagy jo,mu okozott örömöt aznap es mun lehet vältoztatni. Ez is egy szemleletmod ami sokat segit hogy ujra boldog legy. Nem muszäj- csak erdemes:)
2014. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!