Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert van, hogy amig nem...

Miert van, hogy amig nem vagyok itthon, minden rendben, de amint hazaertem, mar csak aludni tudnek?

Figyelt kérdés
Akkor is jelentkezik, ha sokat, keveset, vagy pont eleget alszom, nem ertem az okat.

2014. nov. 3. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
41%
Megszokja a szervezeted, hogy x időpontban aludni szoktál, és hiába próbálsz eltérni, mindig álmos leszel akkor. Kivéve ha elfoglalod magad valamivel. Meg hát előtte biztos fent voltál 10 órát legalább és azért is leszel álmos. De ha ráerőszakolod magad az ébrenmaradásra, akkor egy idő után átáll a szervezeted. Csak akkor el kell otthon foglalni magad, pl takarítani, rendet rakni, a mozgás nem álmosít annyira, mint egy könyv olvasása, vagy a tévénézés. A netezés sem álmosít szerintem. Engem legalábbis ébrentart.
2014. nov. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!