Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csinálnátok?

Ilyenkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Nem történt meg de attól félek, hogy megfog!!!


Nézegetek lovakat mert nemsokára veszek és 300ezerig nézem a lovakat!Mi van akkor ha nekem azt mondják, hogy óó hát ez a ló tökéletes lenne számomra stb. Megveszem mert tetszik is és kibúj belőle az ördög. Én ettől félek..



Haverom ismer pár lovas barátját de ott meg nincs olyan amilyet én szeretnék! Vagyis egy volt de annak már volt balesete stb. ás oda írták, hogy kezdőknek is ajánlott. Így kiben bízzak meg?! -.-


2010. okt. 26. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Így nem veszünk lovat. :)

Ez nem úgy megy, hogy odamész tetszik, mindent elhiszel amit a lóról mondanak, és megveszed.

A vásárláshoz kell egy állatorvos, kell egy olyan személy aki ért a lovakhoz és kellesz te.

És a lovat ki kell próbálni, akár többször is,különböző szitukban. Ha azt mondják tud kocsizni, akkor abban, ha ugrani kell akkor abban ésatöbbi.

2010. okt. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen ülj fel a lóra! Pont ez miatt, amit írtál.
2010. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké ezt eddig én is tudom de mi van ha ott a karámba nem ugrál meg ott terepen nem ugrál, csak itt nálunk a szokatlan hely miatt? Haverom is úgy vett lovat, hogy kipróbálta nem ugrált tőke szelídnek látszott mikor kiment terepre akkor meg megugrott neki nem egyszer.
2010. okt. 26. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ló sem fog úgy viselkedni egy új helyen, mint a régin. Mivel társas lény, így idegen lesz neki minden, és bizalmatlan lesz mindenkivel.

Ezért nem szoktunk új lóra felülni az első pár hétben. Csak annyi a dolga, hogy megszokja a környezetet és belerázódjon.

2010. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Többször kell kimenni kipróbálni és ne szólj elölre. Előfordul hogy az ugrálós lovat benyugtatózzák amikor jön a vevő lovagolni, ezért váratlanul is be kell toppanni kipróbálni, hogy ne tudjanak felkészülni.
2010. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!