Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Büdös a hónaljam! Mit tegyek?

Büdös a hónaljam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Naponta 2x fürdök, igényes vagyok. Az a gond, hogy fürdés után is egyből büdös:-(

Nem vagyok izzadós, és nem is lehet érezni soha a szagot szerencsére.

Hiába mosom meg akár 10x egymás után, ha hozzanyulok a bőrhöz, érzem a szagot :-(


2014. nov. 16. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szappannal mosd és utána használj dezodort!
2014. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 7 féle szappant, és 4 féle tusfurdot próbáltam az elmúlt hetekben.
2014. nov. 16. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy te büdösnek érzed, még nem sokat jelent. Vannak, akik túl érzékenyen reagálnak az egészen "normális" illatokra is. Mást kellene erről megkérdezni, mert az objektívabb megítélés. Egyébként próbáld meg alkoholos vattapamaccsal áttörölni a hónaljat, mert lehetséges, hogy valamilyen olyan mikroorganizmus telepedett meg, amelyik anyagcseréje túlságosan "illatos" melléktermékeket produkál. Dezodor helyett próbáld ki a hígított ecetes áttörlést.
2014. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az a vicces ebben, hogy amikor edzek és nagyon izzadok, annak semmilyen szaga nincs. Csak és kizárólag akkor érzem, amikor hozzanyulok a honaljamhoz
2014. nov. 16. 20:50
 5/7 A kérdező kommentje:

Mások nem érzik.


Érzékeny nagyon a bőröm, ekcémára hajlamos, nem szívesen használnek ecetet és alkoholt :S

2014. nov. 16. 20:52
 6/7 anonim válasza:
Egy normál szappan megoldja!Ne használj illatosítottat nagyon jó a baba szappan és időnként kend be cannesten kenőccsel ami gomba ölő és nem lép a gomba reakcióba a sós izzadsággal és nem fog "büdös "lenni!
2014. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Baba szappan pont a legszarabb...
2014. nov. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!