Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Baj van, én mit tehetnék?

Baj van, én mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A mamám nagyon beteg, fájlalja a veséjét és véreset pisil. Tegnap óta fel sem kelt az ágyból. Egyszerűen nem akar orvoshoz menni, le is kiabáltam érte. Anyával már tiszta idegek vagyunk!!!

16/L



2014. dec. 8. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívjátok ki a mentőt.
2014. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor hívjátok ki az orvost.

Vagy anyukádék próbálják meg elvinni.

Lehet, hogy csak felfázott. Nem tudom, miért nem megy orvoshoz, lehet, hogy tök könnyen egy gyógyszerrel megoldódna.

2014. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hívjátok ki a háziorvost!
2014. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyetlen betegség, ami a tünetekről eszembe jut, az a vesemedence-gyulladás. Nagyon csúnya szövődményei lehetnek! Doki írna fel antibiotikumot, a véres vizelet már elég súlyos tünet. Szerintem hívjátok ki a háziorvost, a mamátok ilyen állapotban úgysem biztos, hogy orvoshoz tud menni.
2014. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, orvosi ügyeletet kell hívni akár tetszik a mamának akár nem. esetleg meg lehet közben nyugtatni, hogy nem a temetőbe viszik még, csak valószínűleg antibiotikum kell neki.
2014. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy vesekő.
2014. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sima felfázástól is lehet véreset pisilni
2014. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!