Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek mit tehetnék?...

Szerintetek mit tehetnék? Bocsánat a hosszú kérdésért!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap mamáék akartak menni pécsre vásárolni, es én is, és megkértem a mamát, hogy ne zenekar idejében, hanem délután menjenek pécsre, es én is tudtam volna menni, ebből lett a cirkusz, hogy nem lesz mindig az, amit én akarok És délután el mertem menni a barátnőmmel pécsre,papa horgászott, és egyedül maradt. Akkor ezt kaptam tőle üvöltve: mocskos szemét vagyok, a pofámat sem bírja elviselni, ebben a házban nem maradhatok az érettségi után, dögölt volna meg a kórházban, otthon úgyis meg fogja csinálni, és hogy ugye örülök hogy megint ő maradt otthon, egyszer akart elmenni valahová, azt is elcsesztem neki.. Negyed nyolckor is arra kelek, hogy a papának sír, meg neki is elmondta, hogy itt nem maradhatok, de esküszöm, hogy nem értem, hogy ezt mi váltotta ki belőle.. Arra keltem, hogy azt mondta, hogy nem érdekli az sem, ha éhen döglök.. Mit tehetnék?? Előtte imádtam őket, ők nevelnek, anyukám külföldön, apámmal ned tartom a kapcsolatot, mamáékat imádom! Kérlek segítsetek! 18/L
2013. jún. 9. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek volt valami korábbi előzménye. Mi volt az?
2013. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem volt, a mamának elég fura a természete, sokszor ici-pici dolgokon úgy fel tudja húzni magát, mintha az a világ legnagyobb problémája lenne
2013. jún. 9. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyukád küld haza pénzt az ellátásodért? Vagy ingyen tartanak el?


Amúgy menj ki anyukád után érettségi után, itt úgysem vár semmi. Mamádéknak köszönd meg, hogy gondoskodtak rólad, és mondd meg nekik, hogy sajnálod, hogy ennyire nem tudtak elviselni, de ez nem egy gyerek hibája, hanem azé, aki rájuk bízta.

2013. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, milyen zenekar idejében?
2013. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
zenekari próba, 7 éve fuvolázom egy zenekarban, és imádom, és ezt ő nem tudja megérteni
2013. jún. 9. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én nagyszüleim is ilyenek,nem tehtesz ellene semmit minnél hamarabb menj ki anyukádhoz
2013. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!