Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lefűrészelnétek a lábatok...

Lefűrészelnétek a lábatok vagy bármelyik testrészeteket valamilyen komoly helyzetben?

Figyelt kérdés
láttam a fürész c filmet nekem az már fájt amikor neztem h fürészeli a sajat labat. ti megtennetek, pl ha valamely szeretettetek élete mulna rajt? vannak allatok amik ha csapdaba esnek leragjak a labuk, de azt hiszem az ö nyálukban érzéstelenitö szerü anyag van
2010. febr. 4. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Érzéstelenités nélkül szerintem beledöglesz simán már a sokkba vagy a fájdalomba,de minimum elájulsz.
2010. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy lenne elég lélekjelenlétem hozzá. max akkorát rántanék rajta, h leszakad (amihez emberfeletti erő kellene) de hogy szép komótosan elővegyek egy fűrészt vagy sövényvágót... na azt nem
2010. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a gyerekem életéről lenne szó, minden további nélkül, akár mind a 2 lában megpróbálnám.De ez kivitelezhetetlen, mert ekkora fájdalommal járó sokk eszméletvesztést okoz.
2010. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En nem.
2010. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
érzéstelenítő nélkül nem menne, mivel egy uidő után sokkot kapnál a fájdalomtól és elájulnál.
2010. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

értem, akkor zarjuk ki a sokk tényezöt... igy inkább az lenne a kérdés h nekiállnátok-e?

én egyszerüen nem bírnam megtenni. ha öngyi lennék se az ereimet vagdosnam fel

2010. febr. 4. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem...
2010. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!