Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor a melgről hideglevegőre...

Amikor a melgről hideglevegőre megyek vagy fordítva nagyon fáj, ha levegőt veszek. Az orvosom pszichologushoz küldött ahol kaptam szorongásra gyógyszert, de nem segít mást meg nem mondott. Ez mitől lehet? Nagyon rég óta tart már.

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
asztmás nem vagy?
2015. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melegből hidegbe, az lehet a hideg ingerhatására létrejövő reflexes légúti szűkület. A fordítottja ritkán fordul elő, de nem kizárt. Az orvos meg azért nem mondott mást, mert magában nyilván azt mondta, hogy na megint egy hülyével több.
2015. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kèrtem, hogy küldjön el egy kivizsgálásra, mert èn is gondoltam az asztmára már,de folyton csak gyógyszereket ír fel. Ez már 6 èva tart nállam de egyre rosszabbnak èrzem.
2015. jan. 7. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:

kerüld meg.

a fül-orr-gégére elmehetsz beutaló nélkül, és ők beutalhatnak a tüdőgondozóba ahol megcsinálják az asztma vizsgálatot.

2015. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérj tőle beutalót a tüdőgyógyászatra, és ha nem ad, akkor válts háziorvost.

Vagy keress fel egy maszek tüdőgyógyászt, csak az sokba kerül.

2015. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkèpp elakarok most menni. Köszi a tippet ezzel kapcsolatban hogy hogyan tudok máshonnan beutalót szerezni.
2015. jan. 7. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!