Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A szülésutáni depressziobol...

A szülésutáni depressziobol van kiut?

Figyelt kérdés
Mert a feleségem ebben szenved dec 25-én szült azota volt nála pszihiáter most korházban van a pszihiátrián kezelik,nagyon fél a babátol és mindig azon jár az agya hogy mindent jol csináljon,meg hogy mit hogy kell csinálnia a kicsivel,erre valami tipp?????
2015. jan. 9. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát.. szerintem biztosítsd arról, hogy te is ott vagy mellette, segíts ott ahol tudsz ebben :)
2015. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben biztos lehet mert a korházban is ott voltam éjjel nappal,itthon is mindent megcsináltam ,de bepánikol mikor sir a baba és nem tudja kezelni a helyzetet,most gyogyszereket kap,csak kiváncsi vagyok hogy van kiut ebből az állapotból
2015. jan. 9. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Van kiút ha nem hagyja félbe a kezeléseket és végigcsinál mindent amit mondanak neki. De nagyon fontos, hogy ne maradjon egyedül a problémával és utána is fokozatosan ráhagyni a dolgokat.

Jó lenne ha más anyukákkal is tudna beszélgetni. Laza stílusban, nem mint a védőnővel.

Kitartást nektek!

27/N (+2 kisgyerek)

2015. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen tud beszélni másokkal is,meg nem hagyom magára,igen kitartás de olyan nehéz
2015. jan. 9. 11:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb mennyi idő szerintetek?
2015. jan. 9. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!