Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen érzés a szorongás?

Betonfagyi kérdése:

Milyen érzés a szorongás?

Figyelt kérdés
Mert nekem rá van írva gyakori mellékhatásként és mióta beszedtem van bennem valami belső feszültség ami gátolja, hogy bármit is csináljak ... valami ilyesmi?

2015. jan. 15. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szorongás gyakorlatilag ok nélküli félelem, ami testi tünetekben is megnyilvánulhat.

Nem tévesztendő össze az idegességgel.

2015. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor igen mert azoktól is tartok amiket előtte szerettem olyan fura ez az egész ... Már az is szar érzés hogy egyhelyben ülök
2015. jan. 15. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
A szorongás olyan ami egy rád telepedő rossz előérzet, negatív érzés, amitől rossz kedved van és aggódsz. De ez ha nem túlzott mértékű és nem megy át pánikba nem akadályozza meg, hogy "bármit is csinálj"
2015. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne beszedni a csoda bogyókat inkább találd meg a probléma gyökerét magadon keresztül.
2015. jan. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szorongva belekezdeni a dolgokba nehéz, de ha erőt veszel magadon, a cselekvésképtelenséget, pont hogy a cselekvés oldja fel. De ha ezt gyógyszer okozza, hát akkor én azt nem szedném. Kellemetlen mellékhatás.
2015. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha nem szedem sokkal rosszabb higgyétek el!
2015. jan. 16. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit szedsz és mióta?
2015. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!