Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérdésem kinek jelentkezik...

Kérdésem kinek jelentkezik úgy szorongás, hogy behatárolatlan rossz érzés van a gondolatban és ez félemlíti és ez által sír és sír?

Figyelt kérdés
És nem tudni a szorongás vagy a félelem okát és a rossz vagy negatív gondolatot sem tudom meghatározni. Volt már többször ilyen tünetem és napokig pontosabban amíg az orvos által felírt antidepresszáns nem hat ez kb két hét is lehet. De az okát szeretném kideríteni rengeteget olvasok kutatok ezen betegségek után hátha valami felnyitja a tudatom vagy közelebb kerülök a problémához. Szóljatok hozzá aki hasonló cipőben jár.
2013. márc. 30. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a depresszió,amit nemigen oldanak meg a gyógyszerek,mert mindig azt kell kideríteni mi okozza a szorongást,ami a fenti tünetekhez vezet.A szorongást nem egy valami okozza általában,hanem az ember életében felhalmozódott konfliktusok sora,amiket nem tudott feloldani.Legjobb erre egy jó pszichológus,vagy valami önismereti csoport,mert ha jobban megértjük saját érzéseinket meg azt,hogy miért azt csináljuk amit,akkor szép lassan eltűnnek a kínzó félelmek.A rendszeres sport is jó,mert boldogság hormonokat termel,igazi bio antidepresszáns.
2013. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem megoldotta a gyógyszer a depit.
2013. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!