Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felszokta pörgetni a szívet a...

Felszokta pörgetni a szívet a depressziószerű érzés vagy ha valaki ideges?

Figyelt kérdés
pl: úgy hogy mérges valakire vagy valamire az ember és nem tudja/meri kiadni magából a dühöt? Állandóan feszült,ideges,szorong. Pl. az apjára,de jóval erősebb és persze nem lehet csinálni semmit ellene. Beszélni meg főleg nem lehet mert hülye. Erre tudtok ajánlani valamit?

2013. dec. 8. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, pszichoterápiát. Mindenkivel lehet beszélni, csak megfelelő módon. Én is azt hittem, hogy az anyámmal nem lehet beszélni, mert manipulatív... aztán csodák csodája, mégis lehet. De ehhez NEKEM kellett változnom, nem félni tőle, nem belemenni a játszmáiba.

Az apád nem erősebb, csak úgy kommunikál veled, hogy annak érezd. Ez pedig a gyengeség jele részéről.


Amúgy igen, a depresszió hat a szívre, nekem pl depresszív időszakomban beta-blokkolót kellett szednem.

2013. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!