Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lett ilyen a nyelvem?

Mitől lett ilyen a nyelvem?

Figyelt kérdés

2-3 napja kezdődött el fájni a nyelvem a bal oldali szélén először felse figyeltem rá aztán egy kicsit megvolt duzzadva és mintha egy kis gödör lenne benne,eléggé fáj nem tudom mitől lehet ez,aztán ma pedig a nyelvem elején egy kör alakú piros folt jött elő pont mintha ráharaptam volna pedig nem. Kezdek ideges lenni mert fogalmam sincs mitől lehet ez. Ha valakinek van valami ötlete az megköszönném!

18/L


2015. jan. 16. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán valamilyen kis fertőzés, öblögess valamivel (Phlogosol, Corsodyl), lehet 2-3 nap alatt elmúlik, de ha rosszabbodik, akkor menj el fogorvoshoz.
2015. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen próbáld meg ecsetelni töményen az előzőekben említett szerrel. Szedjél B vitaminokat, C vitamint. Allergiától is lehet. El fog múlni, nekem többször volt már ilyen tünetem.
2015. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2015. jan. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!