Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 27éves srac vagyok antibiotiku...

Mr. versace kérdése:

27éves srac vagyok antibiotikum szedése utan lepekdekes lett a nyelvem mit csinaljak?

Figyelt kérdés
csinaltatam mindenféle tesztet teljes vérkép std teszt minden eredmény jó. olvasni ezt azt a neten ezért csinaltattam teszteket az orvosom szerint az antitol van candida fertőzésem .jelentkeztek a tünetek puffadas hasmenés székrekedés ingerlekenység..stb.hatarozottan ellenezte a doki a dietat szerinte ez reklam fogás.irt fel gyogyszert dermyc 150mg ot részben hasznalt majd ujra lepedékes lett a nyelvem. mégis kiprobaltam a dietat az én személyes tapasztalatom hogy semmit nem ér!arra jó hogy éhes legyél legyengít ingerlékeny vagy remegsz minden bajod van .es semmi eredmény azoknak hasznalhat max akik fogyókuraznak
2012. dec. 7. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ATB-re illik probiotikumot használni. Fogyassz több joghurtot és feketeretek-kivonatot.
2012. dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
probiotikumot szedj.
2012. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt megszívtad. Mi a jóéletért kell mindenre antibiotikum? Mire szedted? Kíváncsi vagyok. A diéta nem igaz, hogy nem ér semmit, csupán arról van szó, hogy következetesen kell művelni - van, hogy 1 évig is, de megvan az eredménye. És igen, akár egy falat sajttal is el lehet rontani az addigi összes, többhónapnyi munkát. Láttam olyan eseteket, akik 1-1.5 évig szigorúan betartva az étkezési korlátozásokat visszatérve a teljesen szabad zaba világába nem estek vissza, mert meg tudott erősödni újra a SAJÁT immunrendszerük. Most ezzel az antibiotikum-f@szsággal beleléptél egy ördögi körbe, s ha továbbra is táplálod a candidát, akkor ki sem fogsz belőle jönni. Szolgáljon ez okulásul mindenki számára: antibiotikumot, csak életveszély esetén!
2012. dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!