Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Visszatért a pánikbetegségem?

Visszatért a pánikbetegségem?

Figyelt kérdés

Az egész a héten kezdődött amikor reggel az iskolába mentem.Rámjött egy olyan érzés mintha álmodnám az egészet amint megyek az úton.Lelassult minden,néztem az embereket.Nagyon megijedtem féltem,hogy elájulok.Az iskolába is minden lassabb.Ha a tanár beszél nem fogom fel.Kábának,nagyon álmosnak érzem magam.Reggelenként félek elindulni mert annyira legyengültek a reflexeim és a koncentrációs képességeim,hogy szabályosan félek nehogy elüssön egy autó.Minél messzebb kerülök az othonomtól annál inkább urrá lesz rajtam ez az érzés.Sokszor megfordult a fejembe,hogy nem-e csak álmodom,azt,hogy iskolába vagyok,vagy bizos,hogy erre kell-e hazamenni.Ma is hazafele szinte csak a lábam hozott.Mintha teljesen ki lennék kapcsolva.Amint hazaérek mintha lefujták volna az egészet rólam.Szervi bajom nincs,a multhónapba voltam kivizsgáláson

Szerintetek mi ez,nagyon félek,föleg az ájulástól.



2015. jan. 21. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Sanszos hogy visszatért. Ne törödj a multhavi kivizsgálaással,el kell menni most is.
2015. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!