Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszatért a pánikbetegségem?

Visszatért a pánikbetegségem?

Figyelt kérdés
2 éve meghalt imádott apukám.Teljesen padlóra kerültem,pánikbeteg lettem,folyamatosan szorongtam,a mai napig is szorongok.Gyogyszereket szedtem,pszichiáterhez jártam.Végül nyáron már olyan,,jól,, voltam,h letettem a bogyókat.Az életem azóta kicsit rosszabbra fordult.Pár napja ismét rosszul vagyok.Ideges vagyok,félek a haláltól,betegségektől,szédülök és még sorolhatnám...
2009. nov. 17. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza a pszichiáterhez, hamár egyszer segített. De ez a nyomasztó időjárás eleve rátesz egy lapáttal.
2009. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy folyamatosan szorongtál a mai napig, meg hogy tök jól voltál már, ellentmondás van.

Antidepit rendesen szedted, ahogy kell, vagyis tünetmentesség után még fél évig (!) látszólag a "semmire"?

Ha nem, megnöveli erősen a visszaesés esélyét egy nehezebb élethelyzet.

2009. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A jól szót azért tettem idézőjelbe,mert ugy voltam jól,h pánik rohamaim nem voltak. Szorongni,szorongok már hosszú évek óta,ezt nálam a gyogyszer,amit rendesen szedtem,sem mulasztotta el. De nem akartam,h évekig kelljen szednem,és mivel már nem volt roham,igy elhagytam.
2009. nov. 17. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor viszont végeredményben nem volt jó a gyógyszer. Letenni csak akkor lehet, ha teljesen tünetmentes vagy, máskülönben garantált a kiújulás. Ha nem jön össze 2 hónapon túl sem, váltani kell egy másikra. Úgy is mondhatnám, ha egyszer belevágtál, nincs visszaút, meg kell találni a megfelelő antidepit, különben az egész nem ért semmit, csak méregbevitelt eredmény nélkül.
2009. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, hogy újra, kezdesz rosszul lenni. Velem is ez történt. Kisbabát akartunk, ezért letettem a gyógyszereket, és három hónap múlva kezdődött újra a pánikroham és szorongás.. sőt, még rosszabb volt mint előtte. Csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy valószínű, hamar hagytuk abba.. lassabban-fokozatosabban kell majd legközelebb. Ne törj ám nagyon össze! Ne hibáztasd magad.. Ez sajnos a legnagyobb akaratú emberekkel is megtörténik.. mivel ezek a gyógyszerek, kemények ám! erről a témáról sok helyen olvashatsz. Mihamarabbi gyógyulást kívánok!
2009. nov. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek:-)
2009. nov. 19. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!