Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg nem lehet depressziós...

Tényleg nem lehet depressziós az, aki azt hiszi magáról, hogy depressziós?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokmindenben megváltoztam. Nagyon nehéz lett a megélhetés, ráadásul egyetemre is járok, így nem tudok segíteni a szüleimnek sem. Nagyon ritkán sírok, de mostanában lépten-nyomon rámtör a sírhatnék. Nincs kedvem emberek közé menni, az egyetemről is amint lehet rohanok haza. Félbehagytam a szakdogámat is.

A lényeg: egy ismerősöm azt mondta, aki azt gondolja magáról, hogy depressziós, az nem az. Igaz ez? És ha ez nem depresszió, akkor mi?


2010. febr. 9. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
De.
2010. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szóval aki depressziós, az még nem hülye, és ezért felismerheti magán a depresszió tüneteit.
2010. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem depresszió, de ebből kialakulhat. Egyébként én is voltam így, én még durvább voltam. Kicsit jobban vagyok, de most megint kezd előjönni, mert kifogott pár csoporttársam, és ok nélkül bántanak :(
2010. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt írják, hogy majd kapok bogyit és jajdejó. Nem akarom bogyitól rózsaszínnek látni a világot. Van más megoldás?
2010. febr. 9. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt beismerheti, hogy depis, csak azt nem ismeri be, hogy beteg.
2010. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

No lám, feljött a téma. Az első kettő vagyok.

Hogy vagy?

2010. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem csak gyógynövényes gyógyszert vegyegess be. Én úgy hallottam, hogy a Xanax meg ilyenek nem hatnak. Inkább a probléma okát kell kezelni, szerintem.
2010. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!