Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már kiskorom óta szenvedek...

Már kiskorom óta szenvedek ettől. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és nagyon rosszul alszom. De itt a bökkenő: csak a saját szobámban... Már kiskoromban is rossz volt, és mindig átkéretőztem anyuékhoz vagy tesómhoz aludni. Szégyellem, hogy ennyi idősen így vagyok vele, mert bárhol máshol nagyon jól alszom. Egyszerűen ha este befekszem az ágyamba ilyen pánikszerű valami jön rám. De ez nevetséges. mit tehetnék?

Van még egy másik dolog is: Van egy párom akit nagyon szeretek 3 éve vagyunk együtt... minden jó közöttünk!!! de párszor előfordul, hogy rosszat álmodom, hogy elhagy, szakítunk pedig a való életben ennek semmi látszata hűségesek vagyunk és nincsenek nagy veszekedések jól működő kapcsolat. Ennek az álomnak nincsen jelentősége, ugye?


2010. ápr. 19. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
az álomnak csak annyi a jelentősége, hogy félsz elveszíteni azt, akit szeretsz, pont úgy, mint mindenki más. (én például folyton azt álmodom, hogy vagy az anyu, vagy én rákosak vagyunk, vagy szimplán meghalunk, holott hála Istennek, mindeketten egészségesek vagyunk)azt viszont nem tudom,hogy vajon miért nem tudsz aludni. az segít, ha tévézel?az esetleg elvonná a figyelmedet, és akkor nem lenne pánikrohamod, gondolom én...vagy szedjél valami enyhe nyugtatót (pl. hova), vagy igyál nyugtató teát, de ha egyik sem segít, akkor szerintem keress fel egy orvost
2010. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az lehet a baj,hogy nagyon félhetsz az egyedülléttől.Ezért nem bírsz a szobádban aludni és ezért álmodod sokszor,hogy elhagy a párod.Szerintem felejtsd el ezt a félelmed,bízzál benne és akkor elfognak maradni ezek az álmok.Ha sokat gondolsz arra,hogy elhagyhat,az nem tesz jót a kapcsolatnak és a sok negatív gondolat még be is vonzhatja a bajt.

Másik,ami eszembe jutott,hogy talán rossz helyen lehet az ágyad.Elképzelhető,hogy kártékony földsugárzások haladnak keresztül ott,aholaz ágyad van.Talán segítene,ha átrendeznéd a szobád.

2010. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kártékony földsugárzások?

Huha, ehhez még korán van nekem

2010. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt egy jó oldal lkinkje,ami a különféle káros földsugárzásokkal foglalkozik,érdemes olvasgatni.


[link]

2010. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!