Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Könnyen fáradékony vagyok 16...

Könnyen fáradékony vagyok 16 évesen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Napi 8 órát alszom, nem tudok se többet, se kevesebbet. Mostanában azt vettem észre, hogy 7. tanítási órára olyan szinten elfáradok, hogy az borzalmas. Tudni kell még, hogy az is lehet, hogy hozzásegít, hogy minden órán mindig 100%-ban ott vagyok, nagyon aktív vagyok, gondolkodom, jelentkezek. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy vitaminhiány, de egy jó 3 hónapja már biztos szedek gyerekvitamint, látszólag semmit nem segít.

2015. márc. 5. 17:23
 1/7 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2015. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy elfáradsz, szedd a vitaminokat, igyál sok folyadékot, többet nem tehetsz.
2015. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de sajnos ha arra gondolsz, nincs menstruációhoz kötve, attól függetlenül vagyok fáradt.
2015. márc. 5. 17:33
 4/7 szamo77db ***** válasza:
A vércukorszinted rendben van? Érdemes lenne megnézetni. Én cukorbeteg vagyok és nagyon gyakran vagyok fáradt, álmos. Állítólag a cukorbetegség is okozhatja.
2015. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Leellenőrzöm mindenképpen, köszönöm!
2015. márc. 5. 18:07
 6/7 anonim válasza:
Volt már ilyen korábban is, úgy értem tavasszal, mert lehet tavaszi fáradtság is.
2015. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg vashiány? Jódhiány? Nem mindig vannak a megfelelő mennyiségben a multivitaminokban.
2015. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!