Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy mindig kialudjam magam?

Figyelt kérdés
Csak hetente egyszer fordul elő, hogy reggel kipihenve ébredek, a többi napokon nem sikerül kialudnom magam teljesen és ez kihat az egész napi hangulatomra, motivációmra. Pedig szükség lenne rá, mert nehéz fizikai munkát végzek, és sajnos minél nehezebb napon vagyok túl, annál rosszabb az alvás minősége.
2015. márc. 21. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Látom a kérdés tegnap éjfélkor érkezett. Próbáltál már időben lefeküdni? :) Egyébként hasonló cipőben járok én is, mindig 5 órákat alszok és iszonyatosan le vagyok hajtva a munkahelyemen, van hogy 13-14 órákat dolgozok 5 perc szünettel mindössze, és ezt 4-5 óra alvásokkal csinálom. Aztán ha végre 6 nap után jön egy szabadnapom, természetesen van valami ami miatt nem tudok aludni. Szerintem a környezetváltás tud ezen segíteni mindössze. Üdv. Egy vendéglátós
2015. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fekudj le korabban max 10 kor. Mert ebben az idoszakban (10-1) oraig regeneralodik a legjobban a test
2015. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, az a gond, hogy 10-kor végzek a munkával és mire hazaérek meg elvégzem a teendőim itthon addigra már 12 óra.
2015. márc. 23. 16:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Első, mire érted a környezetváltást? Hagyjam ott a munkám?
2015. márc. 23. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen erre gondoltam, hanem egy hosszabb, aktív kikapcsolódás (amire tudom sajnos nincs idő, pénz meg pláne :( ), amit nem otthon töltesz. Akár ha később lehetőség adódna rá, egy csendesebb környezet, egy erdő melletti kisházban, vagy akármi. Én nekem az segített, egy utazás segít kicsit kipihenni magad, aztán az emberek nem véletlen költöznek vidékre. Most túl sok olyan tényező van, ami befolyásol és nem tudsz mélyen aludni. Erre akár egy jól kigyakorolt autogén tréning is segíthet, talán kicsit mélyebben alszol. Bár édesapám esténként egy feles pálinkával megoldja:) Jó pihenést kívánok és kitartást a munkához.
2015. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!