Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez milyen személyi...

Szerintetek ez milyen személyiség zavar lehet, hogy ha ez az?

Figyelt kérdés

Már évek óta tartanak:


- Nagyon ritkán hallucinálok , inkább régebben volt ez aktuális.

- Zavart gondolkodás

- Emlékezet kiesés, ez nagyon gyakori

- nincsenek érzelmeim

- egy emberhez kötődök. Ez egy kicsit megrémiszt, mivel nincsenek érzelmeim a szüleim iránt, a testvérem iránt. Anyukámmal élek és abszolút nem hiányzik a család többi része, nem is érdekelnek.

- dühkitörések ( ha nem nekem van igazam, idegbeteg leszek. Csúnyának tartom magam és amikor belenézek a tükörbe hisztirohamot kapok.)

- nehezen nyílok meg ( rengetek barátom van, de nem nyílok meg belülről)

- mintha két énem lenne, aki magabiztos és aki nagyon önbizalom hiányos ( egyszer így egyszer úgy látom magam)

- amikor komoly dolgokról beszélgetek valakivel, akkor kikapcsol az agyam és mintha más beszélne helyettem, de közben ott vagyok, csak nem gondolkozok mit mondok ki. Viszont nagyon bölcs dolgokat mondok akkor, mintha sok évnyi tapasztalatom lenne és mindenki meglepődik ,hogy milyen érett vagyok. Ez most mi? Félek. Valaki mondja ,hogy nem vagyok bolond..


2014. nov. 11. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy bolond. Menj el pszichiáterhez vagy pszichológushoz. Nyugi én is járok még sem tartom magamat bolondnak:D Egy szakember csak tud erre választ adni. :) sok sikert
2014. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!