Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ez a fejfájás?

Normális ez a fejfájás?

Figyelt kérdés
Átlagosan minden héten fáj a fejem. Most, hogy front van kicsit másképp fáj, tegnap olyan erősen fájt főleg jobb oldalt homlokom, fejem teteje, hogy se gyógyszer se mentolos krém nem segített...Saridon egy időbe hatott már nem..Advil ultra forte sem.. de ha front van,főleg szél, akkor iszonyatosan fáj+aludni sem alszok éjszaka. Am tudni kell rólam hogy kevés folyadékot iszom ,alacsony a vérnyomásom is, ezért is fájhat, de mikor így fáj nagyon megijedek...azt hallottam valakitől h nem ártana vmi eőrsebb gyógyszert felíratni mert akár a fejben el is pattanhat ilyenkor egy ér..na akkor mikor ezt meghallottam főleg megijedtem...mit lehetne tenni, megint kezd fájni :(
2015. márc. 31. 20:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 20/L
2015. márc. 31. 20:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál sokkal több folyadékot, és menj el a háziorvoshoz, egy vérképet nem ártana csináltatni. A sok gyógyszer nem megoldás.
2015. ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pár hónapja voltam vérvételen, eredmény jó lett, csak egy kis vashiányom volt.
2015. ápr. 1. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!