Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós vagyok vagy simán...

Depressziós vagyok vagy simán csak lusta?

Figyelt kérdés

Vannak álmaim,terveim de nem moccanok értük meg.

Van hogy elkezdem ,de hamar ráunok.Nem igazán motivál semmi.


2015. ápr. 4. 22:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azért írtam a lustaságot és a depressziót ,mert erre gondoltam először.Csak találgatok,hogy mi lehet és reménykedek,hogy ezt olyan is olvassa aki már volt hasonló állapotban és kijött belőle.

A figyelem zavar is az eszembe jutott ,de a régebbi problémáimat nem tudtam volna megoldani?

Gondoltam arra is hogy nem depresszióm van,mert úgye bár vannak céljaim...hanem depresszív hangulatom van....

Ebbe a semleges állapotba vagyok beszorulva.

Tudom menjek dokihoz....csak az egyből erős gyógyszert írna fel.Függőség,mellékhatások...stb.. van így is elég bajom. Komolyan így senki nem érzett csak Én?

2015. ápr. 5. 10:20
 12/14 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, sok mindent szeretnék, de nem teszek érte semmit
2015. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
de láttam már ilyet, és épp én meg abban vagyok hogy céljaim sincsenek, tök céltalan és üresnek érzem magam. azt még nem tudom hogy fogok kijönni belőle. lehet kimerültségtől is, akkor adj magadnak időt pihenni. azt hiszem napi célokkal kellene kezdeni, nagyon rövid távú dolgokkal. pl. hogy elmész valahova ahol még nem voltál, vagy kipróbálsz egy új sportot, konditermet. A mozgásra bár nehéz rávenni magát az embernek, de jót tesz a lelki problémákra. az én bajom az hogy közben és utána sem vagyok már feldobva. de hátha neked használ.
2015. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Minden napra írj ki magadnak egyetlen kisebb dolgot, amit meg akarsz tenni és közelebb visz a célodhoz. Pl. 5 új angol szó, ilyesmi.

Minden áldott nap mozogj. Ha 5 percet is. Konkrét sportra gondolok, nem gyaloglásra.

De ebből ne engedj.

2015. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!