Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti hánytatok már migréntől?

Ti hánytatok már migréntől?

Figyelt kérdés

Tegnap megint eljött a migrénem, és annyira fájt már a fejem,hogy hánynom kellett tőle. Vettem be fájdalomcsillapítót, de az csak ideig-óráig hat, 2 óránként veszem be.

Havonta-kéthavonta elő szokott jönni a migrénem.

Tudja valaki, hogy beutalóval lehet menni a fejfájás ambulanciára? Vagy csak menjek be a neurológiára? Vagy sürgősségi?



2015. ápr. 7. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, hánytam már fejfájástól. Borzalmas volt.

Időpontot kell kérni a fejfájás ambulanciára és beutalót.

2015. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem ilyenkor a gyógyszer se segít. Csak vizes ruha a fejemen,meg sötét szoba. Aztán vhogy kialszom. Volt már h hánytam is,de akkor kicsit megkönnyebbültem.,jobb volt utána kicsit.
2015. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egyszer volt ilyenem, de nem tudom, mitől volt.


Két éve történt nyáron. Este 6 körül kezdett fájni a fejem, de nem foglalkoztam vele, mivel eddig mindig is eltűrtem -gyógyszer nélkül is. De ez annyira fájt, hogy hányingerem is lett. Bevettem a gyógyszert és ledőltem, hogy megnyugodjak egy kicsit. Rá két óra múlva arra ébredek, hogy hánynom kell. Hánytam is egy kicsit (sárgás volt), de ettől végre fellélegezhettem, mert a fejfájásom elmúlt és a hányinger is rögtön megszűnt.


Azóta nem történt ehhez hasonló. De jó lenne tudni, mi okozta...

2015. ápr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok migrénes, de sima fejfájástól volt, hogy hánytam.

Fejfájásambulanciára beutaló kell, viszont mivel nincs minden városban, a területileg illetékeshez tudsz kérni (pl. én egy Bács-Kiskun megyei városból kaptam Szegedre beutalót).

2015. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fejfájásambulanciára és neurológiára is kell beutaló. Az előbbitől ne várj többet, hangzatos a neve, ott is gyógyszereznek. A sürgösségin semmi mást nem kapsz a migrénre mint algopyrin-nospa-hányáscsillapító injekciót. erre számíts.
2015. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én szinte mindig hányok migréntől..a sima fejfájás csillapítónem segít, menj neurológiára, írnak fel rendes gyógyszert
2015. ápr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!