Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehetne még tenni? 30...

Mit lehetne még tenni? 30 éves vagyok és a 70 éves anyám jobb állapotban van mint én, legszívesebben meghalnék.

Figyelt kérdés
Az egyetlen hobbim a versenykerékpározás, tegnap elmentem vásárolni, aztán mégis egy nagyobb túra lett belőle. Ha ezt nem tudom tovább csinálni inkább öngyilkos leszek. Nincs semmi más ami érdekelne. Végig fájt a nyakam, meg a hátam, egyáltalán nem éreztem jól magam és szédültem. Már másfél éve folyamatosan fáj a nyakam, amitől semmi erőm nincs semmihez, szédülök, zsibbad a bal karom meg a lábam. Mivel kertész vagyok (igen, a rengeteg munkától és a kerékpározástól van az egész) és egy ideje nem tudtam elhelyezkedni csak kertkarbantartásban, kb 3/4 éve még súlyosabbak lettek a problémáim. Már gyógytornára és mri-re is elküldtek, de semmit nem ért, azt mondták ez csak rosszabb lesz... Már mondták hogy jobb lenne ha abbahagynám a kerékpározást, de akkor inkább öngyilkos leszek. Mit tudnék még tenni?

2015. ápr. 16. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező! :-)


Ne mondj már ilyeneket, Te, találsz megoldást.

Azt kérdezném először is, hogy tulajdonképpen mit mutatott az mri? Valami nyaki sérvet? Vannak erre jó megoldások az interneten magyarul is. Ha kell, privátban küldök.

A munkahelyváltás, a környezetváltozás megoldható lenne?

Most így első blikkre lehet, hogy kicsit beleragadtál a helyzetbe, ahogy elolvastam, ez jutott eszembe.

Nem tudom, beszélsze idegen nyelvet, nem ismerem a helyzetedet, de lehet, hogy jobb lenne, ha váltanál egy nagyot, és szerintem ne, ne a hobbidtól szabadulj, inkább a munkáddal kapcsolatosan változtass. Talán nem is kedveled amit csinálsz, ezért fáj titokban, és ezért nincs energiád a hobbidra, ami fájások formájában mutatkozik. Na, remélem nem írtam nagy butaságot, remélm segített valamit! :-) Sok sikert!

2015. máj. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szeretem a munkámat(sajnos) friss levegőn vagyok, szép környezetben, csiripelnek a madarak stb, és a lényeg, hogy valamilyen valamilyen szinten ez alkotó tevékenység, ami örömmel tölt el(töltene ha nem lenne ez. Pl. most egy füvesítés nagyon jól sikerült (hívtak is füvet nyírni. pedig még nem is kéne :-), megdicsérnek sokszor, meg szép a kert, a virágok, stb. viszont ma reggel pont azért jöttem fel ide, mert egyre szarabb a helyzet.

Reggel nyolc van (szabadnap), és még mindig zsibbad, ég és görcsöl a kezem, ,fájnak, zsibbadnak az ujjaim, már 5 óta nem bírtam aludni miatta, csak feküdtem hátha elmúlik. Alig bírok gépelni.Már arra is gondoltam, hogy azóta komolyabb lett a dolog(sérv stb). Hétfőn ásattak velem egykonyhakertet, kőkemény volt a föld, és az egy olyan kert ahova még "be kell dolgozni magam" azóta lett rosszabb. A következő nap pl.a hajnali iszonyatos fájdalom mekké még migrénem is lett, be kellett szednem egy cataflam-ot.

Az Mri-nek csak a kiértékelése van ősszel készült, orvoshoz nem mentem el vele, mert megint csak a scroth gallért fogja erőltetni ami valljuk be, hordhatatlan és nevetségesen néznék ki benne, abban max.a rokkantsági nyugdíjat lehet hitelesen elintézni!!!!, meg elküld gyógytornára ami semmit nem ér.(2x voltam márott kb. ugyan azokat a mozdulatokat csinálom mint munka közben). Kettő, meg még hülyének is néznek. Most is pl. a hülye munkaügyi központ elküldött munkaalkalmassági vizsgálatra, és ott is megjegyezte az üzemorvos, hogy semmi bajom a hátammal, csak depressziós vagyok(és itt elkezdte ecsetelni, hogy sokan a depresszió miatt lesznek hajléktalanok) mert hogy én milyen fiatal sportos vagyok, nem lehet semmi bajom.

2015. máj. 14. 08:52
 13/13 A kérdező kommentje:
Meg hozzátartozik, (ezt egy előző hozzászólónak írom) hogy én azért az 1000 forintért már kőkeményen szenvedek, és ilyen órabér mellett az ember nem eszegethet meg nyugodtan egy szendvicset, vagy kávézgathat 10 percet. Azon kívül nem szeretnek sokat fizetni, tegnap előtt is úgy volt hogy egész napra megyek, aztán csak du.2- ig voltam mint napközben kiderült. Mivel reggel rendesen szarul vagyok, újabban már csak 9re tudok járni dolgozni, az is egy hátrány.
2015. máj. 14. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!