Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 22 évesen lehetek frontérzékeny?

22 évesen lehetek frontérzékeny?

Figyelt kérdés
Mai reggel óta szédülök és ingadozik a vérnyomásom, és ingerült vagyok. Sőt még enyhén a fejem is fáj. A pulzusom is magas 100-110. Mitől lehet? Frontérzékenység? Alapból mindig normális a vérnyomásom kivéve a mai napon. 22/F

2015. ápr. 28. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne, még csecsemők is érzékenyek a frontokra, persze a tüneteid lehetnek mástól is.
2015. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor annak idején, amikor 25 éves voltam, a kolléganőim panaszkodtak a frontokra, én szinte megütközve mondtam, hogy érdekes, én sose érzem. Erre nevetni kezdtek, hogy lehet, hogy én nem érzem, de ők megérezték rajtam.


70/F

2015. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A front mindenkire hat, de hogy miként, az már emberfüggő. Én sosem éreztem, hogy érezném, alapból is ingerült és feszült ember vagyok, ilyenkor maximum még hamarabb felemelem a hangom. Ez eddig nem tűnt fel, az utóbbi fél évben viszont sokszor az egész közérzetem más, még magasabb vérnyomás és pulzus, ilyenkor megnézem, hogy van-e fronthatás, és általában mindig van.
2015. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok,de kb 2-3 éve érzékeny vagyok ilyenekre.migrénem szokott lenni szerencsére nem sűrűn.plusz ingerültebb vagyok,és fáradtabb.
2016. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!