Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Két hete úgy döntöttem, hogy...

Két hete úgy döntöttem, hogy nem fogyasztok több koffeint, vagy csak nagyon keveset. Viszont most problémák léptek fel szexuális téren. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Négy évig folyamatosan napi egy liter kólát megittam, s ezek mellé még reggel a kávé, s néha energiaitalok is.

Kb. Két hete úgy döntöttem, hogy nem lesz ez így jó, s azóta szinte nem fogyasztok koffeint. Viszont ijedve tapasztaltam, hogy merevedési problémák léptek fel, s szenvedések árán jött össze a dolog, ami engem nagyon zavar 21 évesen. Lehet köze a hirtelen koffeinelvonáshoz? S ha igen, akkor ez normális jelenség, ami magától megoldódik, vagy keressem meg a dokit? :/

A vérnyomásommal sose volt baj, most sincs.



2012. jún. 20. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
figyelj, ha nagyon hiányzik neked a kávé, akkor csak fokozatosan adagold lejjebb, aztán nem lesz akkora szüksége a szervezetednek többre. és a merevedést nem tudom, az dohányzókra lenne igaz. ha dohányzol, attól lehet.
2012. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy velem is ez a gond? Én is leszoktam a kávéról és azóta nem tart sokáig a merevedésem, amikor nővel vagyok. Önkielégítéskor pedig semmi baj vele. Mi a frász?
2012. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!