Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Na erre mit léptek, izomtömeg...

Na erre mit léptek, izomtömeg növelő szerek vs. Agy?

Figyelt kérdés

Igaz az, miszerint, ha valaki izomtömeg növelő szereket szed, meg effélék, akkor annak az illetőnek a logikai stb.. képességei gyengébbek, vagyis magyarul hülye.. ?


Én látok benne valamit, részint vitatkozni jöttem ide, meg kíváncsi vagyok a véleményekre.

Aztán hogy jó helyre írtam-e az már nem érdekes.


2011. szept. 14. 16:34
 1/6 anonim válasza:
Normális ember miért szedne izomtömeg-növelő szereket?
2011. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Edus:) válasza:

sztem nem ez volt a kérdés :D

amúgy +1 hogy butít. agresszívabb tőle az ember

2011. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mit tekintünk "izomtömeg növelő szernek".


Én programozó vagyok, több éve edzek. Fehérjét, vitaminokat, néha kreatint szedek, hogy jobban menjen az edzés. Nem vettem észre, hogy logikai képességeim visszaestek volna a hatásukra. A szteroidokról nem tudok nyilatkozni, de néhány barátomat ismerve, ők se hülyültek el.


Tény, hogy a legtöbb "gyúrós" nem orvos/jogász/mérnök, de azért vannak kivételek. Néhányan pedig valóban azért edzenek, mert fejben gyengék, de legalább jól akarnak kinézni. Ennyi

2011. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves első: Hogy normális ember miért szedne ilyeneket? - Hát tessék tőle megkérdezni, én honnan tudjam..?


Kedves második:

ezzel egyetértek, szerintem butít, de semmivel nem tudom bizonyítani. mondjuk a lecitin, fehérjék, stb.. azok nem, de ha ilyen vegyi anyagok pl.: acetilnitrát xD.. -mondtam egy példát, ami hülyeség, tudom- az fix hogy butít.


Harmadik: Servus humillimus domini! Munkatárs, hát én is programozó vagyok, csak nem edzek.


Köszönöm a válaszokat!

(Ettől függetlenül lehet még kommentelni.)

2011. szept. 14. 16:56
 5/6 anonim válasza:
A kox az igen, butít
2011. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rheeza ***** válasza:

ÚR ISTEN ! Ne haragudjon senki de ennyi retardáltat egy helyen ! Sajnálom, egyszerűen képtelen vagyok ezt kultúráltabb módon megfogalmazni ennyi hülyeség láttán.

De 1 valami ! Ha ezek az emberek hülyék/buták stb. akkor TI ! akik nem szedtek ilyen táplálékkiegészítőket miért vagytok ENNYIRE hülyék hogy olyan dologhoz fűztök hozzá akkora baromságokat amikhez közötök nincsen ? Oké, létezik szubjektív vélemény, de könyörgöm, akkor valamennyi rálátásom van a témára nemde ?

2011. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!