Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vízszerű hasmenés, egyedül...

Vízszerű hasmenés, egyedül itthon. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Ma reggel, ahogy iskolába indultam volna, elkapott a hasmars. Szinte olyan, mint a víz, csak néhol fordul elő benne darabosabb anyag (tüzetesen nem vizsgáltam meg, de éreztem). Anyukám már elment dolgozni jóval korábban, így nem tudja, hogy itthon maradtam. Nem akarok neki szólni, hogy ne legyen ideges, mert egyébként semmi bajom nincs, nem vagyok rosszul, és nem igazán engedhetjük meg magunknak, hogy hazajöjjön a munkából.

Orvoshoz menni nem merek, mert mi van, ha út közben kap el? :S A telefonomon nincs pénz, így kihívni nem tudom az orvost (anyukámnak is csak úgy tudnék szólni, hogy visszahívóst küldök neki és ő felhív), de nem is nagyon karom, mert mondom, ezen kívül más bajom nincs. Mostanában csúnyán meg voltam fázva, lehet attól?

Gondoltam rá, hogy itthon ha találok valamit, akkor próbálok tenni ellene, de ahogy néztem, se krumpli itthon, hogy főznék sós krumplit, se étcsoki... Csak egy doboz lejárt szavatosságú széntablettát találtam, de azt nem vettem be inkább... Semmi nincs itthon, csak jó keserű kakaópor, de azt tejjel tudnám meginni, és nem tudom, hogy az jó lenne-e, mert végülis tejes. Magában pedig nem tudom megenni a kakaót, mert hányok tőle próbáltam már). Mit csináljak?


2010. febr. 26. 10:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Felénk ilyen járvány van pont! Aszód- acsa környék
2010. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Most reggelre már úgy érzem, jól vagyok, majd meglátjuk, mit hoz a nap :)

Igazából én nem hánytam, mert azt a kis hányingeremet is végleg legyőzte egy kis gyógyszer, és a gyomrom sem égett, nem hiszem, hogy az lenne a bajom, mint a linkelt kérdés kérdezőjének :)

De azért köszönöm! :)

2010. febr. 27. 08:53
 23/24 anonim válasza:
0%
Ez gáz
2015. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
tartsd vissza.
2016. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!