Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi volt ez? Éjjel furcsán...

Mi volt ez? Éjjel furcsán éreztem magam.

Figyelt kérdés

Ma éjjel arra ébredtem, hogy fáj a szegycsontom környéke. Szorító, tompa fájdalom volt, kicsit a karomba is kisugárzott. Rossz érzés volt, akármerre fordultam, nem enyhült. Végül felkeltem és kiültem a nappaliba tv-t nézni, de az sem tudta elterelni a figyelmemet a rossz közérzetemről. Kimondottan rosszul voltam, és kérlek, ne nevessetek ki, de halálfélelmem volt. Közel egy óra múlva enyhült annyira, hogy vissza tudtam menni aludni. Most is érzem, de csak enyhén, bizonytalanul, és most nem érzem rosszul magam. Mi lehet, mi lehetett ez?

40/N


2010. márc. 1. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, EKG megmondja, de sztem izgatottság okozta ritmuszavar.
2010. márc. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó reggel! Kedves kérdező! Több oka is lehetett, de elsőnek én is az EKG-ét ajánlanám. A tompa nyomásérzés lehetett fronttól is, hiszen melegfronti hatás érvényesül, ilyenkor akik arra érzékenyek előfordulhat ilyen panasz. Nekem a két lábam nagyon fájt, és húzta a görcs is. Kénytelen voltam gyógyszert bevenni rá. Halálfélelmed azért volt, mer bepánikoltál, hogy ez most esetleg infarktus előjele is lehet. Mindenképp nézesd meg. De ha ilyen máskor is előfordul fél Frontin nagyon jó rá, az nyugtatja a szívet.Szép napot!
2010. márc. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

Igen, sajnos korábban már kétszer történt ilyen, de egyik sem éjjel, hanem nappal, jókora stresszben. Most viszont nemigen agyalok semmin, nem igazán vagyok zaklatottabb sem a megszokottnál.

Lehet, hogy tényleg csak a front... majd megpróbálok egy kicsit pihenni, de elég nehézkes. Ma is reggel 7,30 óta dolgozom, most van fél óra szünetem, aztán nyomom tovább este 6,30-ig. Utána család, háztartás. Nem könnyű időt szakítani magamra.

2010. márc. 1. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak felzaklatni de szerintem pánikrohamod volt. már ha közbe szakadt rólad a víz is, hasadon arcodon mindenhol. Nekem is éjszaka volt áááááááá. Menj orvoshoz ha többször előfordul, nem játék.
2010. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!