Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet állandó rosszullétem?

Miért lehet állandó rosszullétem?

Figyelt kérdés
Nagyjából három napja folyamatosan hányingerem van. Nem annyira erős, hogy felkelni sem tudok, de azért érzem, hogy valami nem okés. Eddig nem volt ilyen, akkor a legerősebb, ha eszek (pedig éhes vagyok) és tegnap edzésen jobban lettem, de mikor vége lett az edzésnek visszajött újból a rosszullét. Ez lehet a stressz miatt? De nem igazán tudom mi miatt stresszelnék. Más bajom meg nem hiszem, hogy lehet. Oké max a közelgő kresz vizsga miatt izgulhatok, de az még fogalmam sincs mikor lesz (csak azt, hogy nemsokára), szóval nem tudom miért lehet. Veletek fordult már elő ilyesmi? Mit csináltatok? És miért alakult ki?

2015. jún. 19. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagyok orvos így honnan tudjam?? Menj el orvoshoz aki majd kivizsgál
2015. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 luciferko ***** válasza:
Javasolnám, hogy a TISZTA VÍZ fogyasztást (napi 2-3 liter) feltétlenül TARTSD be. Reggel éhgyomorra 2 dl. majd napközben magadnál tartott eszközből időnként pár korttyal pótold, pláne nagy melegben, edzés után stb. Üdvözlettel: JOBBULÁST.
2016. szept. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!