Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi szerint 6+2 naposan mit...

Mensi szerint 6+2 naposan mit éreztetek? állandó rosszullétem van, mintha beteg lennék, időnként ráz a hideg.

Figyelt kérdés
a gyomrom a legrosszabb, mikor lesz jobb. vagy mitől?

2014. nov. 23. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 6+3-as vagyok, én puffadok, néha szurkál a petefészkem körül, egyik hajnalban ébredtem hányingerre, azóta semmi, hányinger, fáradt vagyok, lassabb a szokottnál, de azt mondják mindenkinek más, hogy mi és mikor jön elő. UH-n voltál?
2014. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még pár hétig eltart. Hányinger, gyomorégés, szédülés, stb.. Általában a 10-12. hét környékén szűnnek meg. (Együttérzek, 7 hetes vagyok a második babával, egyszer már végigcsináltam)
2014. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként van homeopátiás gyógyszer hányingerre- a neve nem jut eszembe- próbáljátok ki, talán segt
2014. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 7+5 vagyok. valamiért a héten sokkal jobban vagyok.néha hányinger! a 6. héten hányás,hányinger+iszonyatos undor mindentől volt,a cicim most is fáj,főleg ha ráfekszek,meg amikor felkelek ágyból leakarnak szakadni! Meg nagyon ingadozó hangulat!
2014. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!