Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki esetleg hogy ez mi?...

Valaki esetleg hogy ez mi? Csak én vagyok így vagy van másnak is hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Mikor egészen kicsi voltam volt egy olyan problémám hogy előjött néha egy hányinger

Hányás sosem csak hányinger és öklendezés

egészen kb 7.-8.-os koromig megvolt aztán 7.-8.-ban elmúlt

Most kb 7év után újra előjött

De mos más mint régen

Régen mikor hányingerem lett rágóztam és attól elmúlt

Most hogy újra előjött kipróbáltam újra ezt a régi megoldást, de már nem működik és más sem

Egész nap hányingerem van este alig tudok miatta aludni így inkább reggel alszom egy pár órát

Ha ez így megy tovább akkor nem tudom hogy mi lesz velem

Ha itthon ülök bent a szobába egyedül akkor elmúlik de néha előjön és ha menni akarok valahova akkor is előjön és emiatt nem tudok elmenni sehova még iskolába sem

már kb 1hónapot emiatt hiányoztam

Nem tudok segíteni itthon a házimunkába és semmi másba

enni alig tudok elég sokat fogytam az utóbbi időben emiatt a "betegség" miatt



2014. okt. 26. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Idegalapon van az egész. Igyál citromfű teát
2014. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kipróbálom
2014. okt. 26. 15:55
 3/8 Misszabza ***** válasza:

Próbálj ki valami homeopátiás hányinger csillapitot, igyál citromfű teát (valószinu lelki dolog ), ha nem múlik akkor érdemes elmenni a háziorvoshoz elmondani neki, küldjön be vérvételre, nézze meg a hormonjaidat ( pajzsmirigyet is !)...


Ha nem találtok ekkor se rá megoldást orvossal, akkor menj el pszichológushoz, ő kideríti a lelki okát!



Én pl kiskoromtól kezdve utazási betegségem van ,nem birok hosszasan buszozni vagy autózni, egyedül a vonatot birom csak. Valamint pánikbeteg is vagyok, én sem merek kimozdulni csak a férjemmel egyenlőre mert mindig attól félek hogy befulladok egy bizonyos ilyen eset óta. Ezen felül most diagnosztizálta az orvos a pajzsmirigy-alulműködésemet ami nagyon sok tünetem okozója volt, amire csak most jöttünk rá. Szar gyerekkorom volt... Én is sokszor küzdöttem hányingerrel suliban ,otthon én is rágóztam, de egyszer hatott egyszer nem. ennek több mint valószínű lelki oka van. De jobb ha kivizsgáltatod. Én most fogok pszichológust felkeresni.

2014. okt. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Misszabza ***** válasza:

Az hogy nem tudsz elmenni sehova ettől a problémádtól, már egy enyhe pánik(betegségre) utalhat, mert "fogságban" érzed magad miatta, ugymond uralkodik már rajtad a problémád, amit nem jó ha hagysz :/

A fogyás lehet mind a stressz mind a hányinger okozója, és egyben pajzsmirigy-túlműködés tünete. Én minél hamarabb kivizsgáltatnám míg nincs nagyobb baj mert ez nem játék.

2014. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

4.-re kaptam időpontot pszichológushoz

Aztán szerintem el fogok menni háziorvoshoz is

Remélem összetudom magam annyira szedni hogy el tudjak menni orvoshoz...

Tegnap elkezdtem szedni B6 vitamint, cerucalt és még valami nagyon gyenge nyugtatóból fél szemet

Valamennyivel jobb lett mert nem tartott a hányinger egész nap csak néha-néha jött elő

Nagyon bíztam a fent említett gyógyszerekben így az is lehet hogy csak beképzelem, de míg jó addig jó

ma veszek citromfű teát meg valami gyömbért aztán hátha eljutok odáig hogy el tudok menni orvoshoz

2014. okt. 28. 05:09
 6/8 Misszabza ***** válasza:

Azzal hogy elmész pszichológushoz/orvoshoz már tettél egy lépést a gyógyulásod felé !


csak igy tovább ! fel a fejjel !


A saját érdekedben próbálj meg annyi erőt gyűjteni hogy eljuss azért az orvoshoz vagy kérj meg valakit hogy kísérjen el :) (én is ezt tenném :D )

2014. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy lesz :)
2014. okt. 29. 06:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. nekem is ez a bajom hatodikba 2eves mentem suliba jottem mentem jottem 10percig se voltam bent mert rosszul lettem..Azt hittem behanyok de soha!En voltam 2-ba szalmonellas is..Aztan en hajlamos vagyok magamnak bebeszelni ezeket..En a legjobb baratnommel megyek ki akkor is izgulok hasfajas stb.Pszihes alapon
2014. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!